Syn Przetakiewicz nie wystąpi w programie „Azja Express”

Post z Sty 22 2017 - 8:00am napisany przez Redaktor

Mężczyzna nie chce zostać celebrytą

Dzięki udziałowi w Azja Express niemal wszyscy uczestnicy skorzystali finansowo i zawodowo. Zyskali sławę sympatię prócz Renaty Kaczoruk i nowe kontakty, ona też. Do drugiej edycji pchali się drzwiami i oknami, próbowano nawet dać prowadzącej łapówkę.

W drugiej edycji na pewno wezmą udział Dawid Woliński, Adam Darski, u którego chętnie widzielibyśmy Dodę... ale ma bana w TVN. Ewa Chodakowska zarabia kokosy na swoich fankach z nadwagą więc odmówiła, odmówił także syn Joanny Przetakiewicz, który nie chce zostać celebrytą. Projektantka ma dylemat, bo została zaproszona na żebry. Alex woli spędzać czas z  ukochaną Magdaleną Frąckowiak.

Joanna jest bardzo podekscytowana. Sama jest ciekawa, jak poradzi sobie bez limuzyn i eleganckich hoteli . Problem polega na tym, że zapragnęła zabrać ze sobą Alexa. Nie dociera do niej, że on nie ma ochoty na robienie z siebie celebryty. Biedak wije się jak piskorz, by wybić matce z głowy ten pomysł, ale ona nie daje za wygraną.- zdradza  w tygodniku Gwiazdy znajoma projektantki

Napisz komentarz