Piotr K. będzie siedział do rozprawy

Post z Mar 23 2017 - 8:23am napisany przez Redaktor

Prokuratura boi się, że znowu ucieknie

Piotr K. w polskim show biznesie znanym pod nazwa „najmłodszego milionera” oferował swoim klientom początkowo środki do wybielania zębów, które zamiast wybielać, „wyżerały” dziąsła. Wśród klientów Piotra znalazło się wielu znanych celebrytów, które robiły sobie  w atrakcyjnych cenach, kosmetyki, produkty lecznicze i pasty wybielając.  Młody mężczyzna nie miał jednak stosownych zezwoleń na preparaty i zabiegi.

Od ponad roku Piotr K. był poszukiwany listem gończym, chociaż brał czynny udział w życiu sieciowym polska policja nie była w stanie go złapać. Wpadł dopiero w Austrii, gdzie podczas Wigilii składał w sieci życzenia.

Oszust siedział przez kilka tygodni w areszcie za granica, od kilku dni zostaje zamknięty w Warszawie i tam pozostanie na razie na trzy miesiące.

Dla zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania zachodzi konieczność stosowania tymczasowego aresztowania z uwagi na uzasadnioną obawę ucieczki lub ukrywania się podejrzanego, uzasadnioną obawę matactwa a także grożącą Piotrowi K. surową karę – informuje Pudelka rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Warszawie, prokurator Agnieszka Zabłocka-Konopka.

Piotr K. może posiedzieć od 6 miesięcy do 8 lat a także zapłaci grzywnę.

Ile mu dajecie?

Napisz komentarz