Natalia Szroeder w dzieciństwie

Post z Gru 21 2016 - 4:00am napisany przez Redaktor

Zobacz jak wyglądały jej święta! Mamy zdjęcia!

Natalia Szroeder ma zaledwie 21 lat, a na swoim koncie ma udział w jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, podczas Polsat SuperHit Festiwal 2016 śpiewała w duecie z samym Zbigniewem Wodeckim i niedawno wydała debiutancką płytę „NATinterpretacje”. Plotki głoszą, że pojawi się również w przyszłorocznym „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Rok zakończy się dla niej pracowicie, bo będzie jedną z prowadzących i gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

Jak jako dziecko spędzała Boże Narodzenie? Wiemy, że były kolorowe, a Natalia – uroczym maluchem. A wiemy to… bo jako jedyni mamy zdjęcia artystki! Tylko nam wokalistka zdradziła też, jak w dzieciństwie wyglądały jej sylwestrowe noce!

– Zabawy sylwestrowe teraz kojarzą mi się już głównie z koncertowaniem. Wcześniej jednak spędzałam ten czas gronie rodzinnym. Z rodzeństwem i kuzynostwem przygotowywaliśmy co roku na ten wieczór specjalną cześć artystyczną, którą potem prezentowaliśmy przed całą rodziną. Dlatego każdy sylwester był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.happy – opowiada młoda artystka.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 – 31 stycznia o godzinie 20, w Polsacie!

Napisz komentarz