Krystyna Janda wściekła na Kasię Figurę?!

Post z Gru 28 2016 - 9:00am napisany przez Redaktor

Jest komentarz pani Jandy

Rok temu na deskach Teatru Polonia wystawiona została sztuka o Kalinie Jędrusik, gdzie główna rolę grała Katarzyna Figura. Nagle przedstawienie zdjęto z repertuaru. Okazuje się, że aktorka zażądała podwyżki i to nie byle jakie … gwiazdorskiej. Krystyna Janda odmówiła, tłumacząc się brakiem funduszy.

– Krystyna po cichu liczyła, że Kasia z czasem spokornieje. Przemyśli sprawę na spokojnie i wróci na deski Polonii – zdradziła Faktowi osoba z otoczenia artystek.

Dumna Figura ani myślała prosić o powrót, sztukę wystawiła w klubie gdyńskim

– Krystyna jest po prostu wściekła. Uważa że Kasia zachowuje się nie fair. Teraz Figura odcina kupony od dobrych recenzji, które zdobyła w Polonii, a ona została bez spektaklu i musi inwestować w kolejne premiery – dodał  informator.

Krystyna Janda nie mogła pozostać obojętna na doniesienie, twierdząc że są kłamstwem

Kolejne kłamstwo i bzdura. Ci to jest za „kreatywna” gazeta! Powinna się nazywać AszFakt. Kasia odkupiła spektakl od Fundacji. Spektakl u nas nie był grany od ponad roku. Nie ma żadnego konfliktu. Ale przedstawienie jest naprawdę warte obejrzenia i to świetna rola Kasi. Pozdrowienia przy okazji. – skomentowała aktorka

Napisz komentarz