Izabela Marcinkiewicz opisała seks z Marcinkiewiczem

Post z Lut 10 2017 - 5:00am napisany przez Redaktor

Seks z nim był świetny, czerpaliśmy z niego oboje

Izabela Marcinkiewicz dwa tygodnie temu wydała książkę, w której opisuje swoje dzieciństwo ale głównie skupia się na małżeństwie z byłym  premierem Kazimierzem Marcinkiewiczem.

Isabela już kiedyś wspominała o seksie z mężem, teraz jednak poszła o krok dalej i opisała go w szczegółach. Jednak Kaz w pewnym momencie zaczął szantażować żonę.

Seks z nim był świetny, czerpaliśmy z niego oboje . Później jednak szantażował mnie, obrażał się i mówił, że dziś nie dostanę tego, czego chcę. Przed wyprowadzką Kaz skupiony był tylko na sobie i na swoich potrzebach. Był zajęty wyłącznie własnymi sprawami.- zdradza Isabel

Isabel i Kazimierz poznali się podczas lotu do Londynu. Nie oni jedni i nie ostatni, takie przypadki show biznesu

Usłyszałam męski głos „Gdzie Pani leci?”. Podniosłam głowę – to był on – Kazimierz Marcinkiewicz . Spojrzałam na numer bramki i na numer lotu do Londynu. Odpowiedziałam z uśmiechem „Do Londynu”. Może to był tani podryw, a może próba nawiązania rozmowy. Zapytał o coś jeszcze, ale nie usłyszałam, więc zaproponowałam, aby się przysiadł bliżej, wtedy będzie nam łatwiej rozmawiać. Zatopiliśmy się w rozmowie jak starzy, dobrzy znajomi.

Dalej Isabel zdradziła jak odbyły się oświadczyny

Oświadczył się w bardzo tradycyjny sposób. Wygłosił przemówienie, do którego się wcześniej przygotował, co wzruszyło mnie do łez. Widziałam, jak drżą mu ręce. Byłam pod ogromnym wrażeniem jego słów, deklaracji i chęci zmiany jego dotychczasowego życia. Był niezmiernie przekonujący. Gdy usiadł na sofie, złapał mnie za rękę, posadził na swoich kolanach. Mówił bardzo pięknie i przejmująco, prawdziwie, tak to wtedy odebrałam.

Jakby to opisał Kaz?

Napisz komentarz