Weronika Rosati zagra z Vanessą Paradis

Post z Sty 29 2017 - 8:12am napisany przez Redaktor

Aktorka już pochwaliła się zdjęciem a gwiazdą

Weronika Rosati zagrała w wielu serialach zagranicznych , mniej szczęścia miała do filmów, gdzie często epizod, który w ostatecznej wersji został wycinany.

Od tego czasu aktorka postanowiła nie uprzedzać faktów i czekać do wersji ostatecznej filmu, mając pewność, że będzie w nim widoczna.

Kilka dni temu Weronika pochwaliła się zdjęciem z ekipą międzynarodowej produkcji Szron. Rosati pozuje z Andrzejem Chyrą i Vanessą Paradis.

Po przygodach z wcześniejszymi zagranicznymi produkcjami, kiedy wielokrotnie spotykała się z drwinami i złośliwościami, gdy jej rolę wycinano, postanowiła nie opowiadać już o nowych produkcjach – mówi jej znajoma w Fakcie. Woli poczekać aż obraz wejdzie na ekrany.

Aktorka pewna jest, że nie zostanie wycięta jej rola bo jest dość istotna dla filmu.

Będzie korespondentką wojenną . Spotkała się na planie z Vanessą Paradis. Miała już kilka dni zdjęciowych na Ukrainie. Jej rola jest drugoplanowana, ale całkiem dobrze wyeksponowana. To dla niej świetne połączenie, bo brakowało jej międzynarodowych produkcji, a w tę mogła się zaangażować, nie oddalając się za bardzo od Polski.- mówi informator tabloidu

Premiera filmu jeszcze w tym roku.

Napisz komentarz