Węgrowska o swoim hicie na Eurowizję – „Ludzie chcą mnie zdeptać!”

Post z Sty 25 2017 - 3:04pm napisany przez Redaktor

Jest wściekła na media i fanów

Iwona Węgrowska po ponad roku od urodzenia dziecka stwierdziła, że czas najwyższy zająć się karierą. Celebrytka nagrała piosenkę Alone i zgłosiła ją na preselekcje wierząc, że może wygrać konkurs Eurowizja 2017.

Piosenkę Węgrowska opublikowała na Facebooku i spytała się fanów jak się podoba. Niestety zamiast zachwytu Iwona została zaatakowana przez internautów, którzy masowo krytykowali utwór. Węgrowska nagrała żenadę ROKU 2017!

Ja pierdzielę. Pani ostatni raz Eurowizję oglądała chyba jak nas Ich Troje reprezentowało. Bardzo kiepskie, tania łupanka – ocenił jeden z internautów. Inni dodali: Jest mi strasznie przykro, bo mooooocno trzymałem kciuki, że ten utwór będzie ogromną petardą. Niestety, jest to niewypał i raczej nie zobaczymy się 11 lutego.

Iwona tak jakby nie dopuszczała krytyki postanowiła się bronić, twierdząc, że utwór Alone jest „nowoczesny” i dobrze pokazuje jej „wocal”.

Nie, to nie żart. Też mi się wydawało, że może ballada. Utwór jest nowoczesny i pokazuje mój wocal. Ma wszystko, co powinien mieć na tego typu festiwal. Ja wierzę w tę piosenkę. Wierzę w mój głos. Ale niestety zawiść jak widać jest ogromna. Już wczoraj dostałam info, że szykują się na mnie ludzie, by mnie zdeptać.

A może tak powinna zainwestować w naukę śpiewania a nie obrażać się? W końcu przez długi czas nie ćwiczyła swojego głosu.

Napisz komentarz