Vega odwołał Pitbulla przez Dodę

Post z Lut 12 2017 - 7:00am napisany przez Redaktor

Od początku to wiedzieliśmy

Patryk Vega bardzo szybko podjął pracę nad nowym filmem Pitbull. W filmie miała zagrać Maja Ostaszewska, która miała zajść w ciąże, jej partner miał ją zdradzać, między innymi z Dodą. Ta znowu chwaliła się, że zagra kobietę mafii. Podobno obiecał jej to nowy chłopak, producent Pitbulla.

Para spotyka się od kilku miesięcy, jednak Rabczewska ma zakaz chwalenia się związkiem. jednak tak owinęła się Emila wokół palca, że praktycznie to ona zarządza przygotowaniami do filmu. Doda nawet ogłosiła, że założyła firmę producencką

Nie dość, że Emil nie przedyskutował sprawy z Vegą, to zaczął wprowadzać poprawki do scenariusza. Patryk nie był przekonany do kandydatury Dody Nie chciał, by taki naturszczyk jak ona grał w jego hitowej produkcji i to tak ważną rolę. Tak naprawdę Doda z tylnego siedzenia zaczęła kierować filmem. Ma swoje wizje, a Emil jej słucha. – zdradza osoba z produkcji.

W takiej sytuacji Vega wycofał się z reżyserowania kolejnej części a za nim odeszli Maja Ostaszewska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświęcimski i Andrzej Grabowski. Nikt nie chce współpracować z Dodą.

Vega zabrał swój scenariusz i poszedł swoją drogą. To dobra nowina dla Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków, którzy dzięki temu, że nie powstanie film o mafii z udziałem Rabczewskiej mogą wrócić do swoich planów.

Napisz komentarz