TYLKO U NAS! Izabela Kisio Skorupa w kradzionych ubraniach pod ścianką „Sztuki Kochania”

Post z Sty 28 2017 - 8:29am napisany przez Redaktor

Wiemy czyjego projektu i komu ukradła ubranie

24 października 2015 roku Daniel Jacob Dali w Krakowie przedstawił swoją najnowszą kolekcję. Na pokaz przybyło wiele gwiazd. Projektant zaprosił również Izabelę Kisio Skorupę.

Daniel nie tylko opłacił Izie przejazd ale także zakwaterowanie, wyżywienie a także Iza dostała pieniądze na własne potrzeby. Niestety Kisio  było mało, ukradła kilka kreacji projektantowi i wyjechała cichaczem.

Kilka dni temu odbyła się premiera filmu Piotra Woźniaka-Staraka Sztuka Kochania. Iza pojawiła się po premierze, stanęła na ściance by zapozować i pochwalić się zdjęciem. Celebrytka założyła na te okazje jedną z ukradzionych Danielowi Jacobowi Dali bluz. Ta niebieska w białe róże jaką ma pod futrzanym wdziankiem.

Poniżej zdjęcia.

7 komentarzy so far. Feel free to join this conversation.

 1. Giermek 29 stycznia 2017 w 06:30 - Reply

  Wstrętna stara złodziejka ona wynosi wszystko z imprez z ATMu wyniosła papier toaletowy, zapachy i chciała oderwać srebrny dozownik do mydła ale był przykręcony wstrętna prostytucka wiesniara z zapijaczoną mordą

 2. Jola 29 stycznia 2017 w 06:29 - Reply

  Iza to prostytutka która daje na odlotach za 100 zł , bez gumki dopłata 50 zł

 3. fan 29 stycznia 2017 w 06:22 - Reply

  jeśli publikują takie oskarżenia muszą mieć na to dowody, nie sądzę by ktoś pisał o tak poważnej rzeczy nie wiedząc, że może za to odpowiedzieć a ja sądzę, że Izę stać na takie kradzieże, w końcu nie jednokrotnie kradła papiery toaletowe na imprezach gdzie się pakowała, szła by się najeść za darmochę, prosiła ludzi o papierosy. Wierzę w to co napisał Flesik, muszą mieć na to dowody jak nic. Ponad rok temu była tu informacja, że Flesik został sprzedany, a pani Ola to chyba już tu nie robi …. jak coś piszecie to najpierw zasięgnijcie języka …..

 4. iza 28 stycznia 2017 w 22:21 - Reply

  Za wymyślanie takich bredni powinniście się wić w ciężkich bólach i umrzeć w ciężkich mekach razem z waszymi informatorami .I to po kolei .I to juz.Natychmiast.

  • kasja 28 stycznia 2017 w 22:52 - Reply

   PROSZĘ SIĘ NIE PRZEJMOWAĆ.
   TAKIE COŚ TO JEST JUŻ POWAŻNE OSKARŻENIE, OSKARŻENIE O KRADZIEŻ. WIĘC TU JUŻ SĄDY POWINNY BYĆ NA TO UCZULONE. DENERWUJE MNIE TO, ZE NISZCZY SIE OSOBY KTÓRE NO NIE MAJĄ PIENIEDZY NA SĄDY. DROGA PANI OLU FLESIK – OBY SIĘ PANI KIEDYŚ NIE PRZELICZYŁA. NIE ŻYCZĘ PANI TEGO.

 5. izabela 28 stycznia 2017 w 17:18 - Reply

  te kurwy to trzeba zabic i ubezwlasnowolnic

  • Jagna 29 stycznia 2017 w 06:45 - Reply

   Ciebie trzeba dać do psychiatryka i związać kaftanem bezpieczeństwa a twoje krocze zaszyć bo to co wyprawiasz przez swoją chorobę psychiczna to przechodzi ludzkie pojęcie, lecz sie Izka ! Bo przez takie dawanie dupy komu popadnie napewno juz masz HIV-a!!!! Na wilczej w noclegowni podobno obskoczyłaś każdy pokój?!

Napisz komentarz