Treliński ograniczał Herbuś. Teraz czuje się wolna

Post z Lut 26 2017 - 7:00am napisany przez Redaktor

Po co tak kurczowo się jego trzymała?

Po siedmiu latach związku Edyta Herbuś i Mariusz Treliński rozstali się  z różnych powodów. On postawił na karierę jej było za mało starania się ukochanego. Niestety Edyta musiała zapłacić za bycie muzą Trelińskiego.

To nigdy nie był związek partnerski. Przez siedem lat liczył się tylko Mariusz, jego światowa kariera i jego przedstawienia. – zdradziła tydzień temu koleżanka Edyty

Kiedy Treliński wystawił walizki Edycie, ta przepłakała wiele dni. Zabrała rzeczy i uciekła z przyjaciółmi do Hondurasu by odreagować. To była dobra decyzja, Herbuś pozbierała się.

Nareszcie zachowuje się jak młoda, wesoła dziewczyna, a nie smutna kobieta w podeszłym wieku . W dodatku ograniczana przez partnera. Nie siedzi zamknięta w domu, tylko spotyka się z ludźmi. Koleżanki wyciągają ją na imprezy. Kwestia czasu a Mariusza zacznie zżerać zazdrość. Najważniejsze jednak, że znów dużo pracuje jako tancerka. Prężnie działa z grupą Agustina Egurroli. Ostatnio wraz z grupą Volt wystąpiła w teledysku, który niebawem będzie miał swoją premierę.- wyjaśnia informator Faktu

Herbuś poprosiła produkcje Klanu by wrócić do serialu. Nie pojawiała się na planie, bo miała nadzieję, że ukochany zmieni zdanie co do ślubu i dzieci. Producenci zgodzili się na udział Herbuś w serialu ale dostała tylko tysiąc złotych za dzień pracy na planie.

1 Komentarz so far. Feel free to join this conversation.

  1. Sowa 27 lutego 2017 w 15:13 - Reply

    Ograniczał jej jedzenie tylko, żeby była zgrabna.

Napisz komentarz