Tamara Gee chce nagrać płytę

Post z Mar 24 2017 - 3:00pm napisany przez Redaktor

„Mój Boże, nagrywam w tym samym studiu co Celine Dion!”

Tamara Gołębiowska, znana także jako Tamara Gee czy Isis kilka lat temu wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Później zniknęła, teraz wraca do show biznesu mocno nieodmieniona przez operacje plastyczne.

Isis zapowiada, że nagrywa płytę

Wspaniale być tutaj w Polsce. Niestety, rzadko przyjeżdżam do Polski, teraz jesteśmy tu ze względu na promocję nowej marki kosmetycznej. Bardzo dużo podróżujemy. Dubaj, Katar, Kuwejt, Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Włochy, potem było San Francisco – sporo czasu spędzamy w Emiratach. Ale święta spędziliśmy w Polsce – opowiadała Gołębiowska.

O Tamarze tabloidy już mówią, że jest ofiara operacji plastycznych, trudno się nie zgodzić. Ta chwali się, że współpracuje współpracuje z producentem Celine Dion.

Pracuję teraz nad nowym albumem. Jestem tym bardzo podekscytowana, będzie to wyjątkowa płyta. Walter, producent, jest naszym bliskim przyjacielem i wyprodukował największy przebój Celine Dion, „My heart will go on”. O mój Boże, nagrywam w tym samym studiu co ona! To trochę surrealistyczne, że mogę z nim pracować. Teraz współpracuje z Andreą Bocellim.- zdradziła Tamara

Do tej pory muszę się uszczypnąć, czy to się dzieje naprawdę. Walter jest fenomenalny, to wielki przywilej, że mogę z nim pracować. Piosenki na album piszemy razem z Walterem. Już zaczęliśmy. Będą klasyczne przeboje, które na nowo pięknie skomponujemy – dodała. Pierwszy raz jak zaczęłam dla niego śpiewać, zaczęłam płakać. To fantastyczne pracować z człowiekiem na takim poziomie. Cały czas się doskonalę, pracuję z trzema najlepszymi nauczycielami świata w Los Angeles, żeby pozostawać w formie na takie wyzwania.

Tamara zdradziła, że on uwielbia jej piosenki i pisze dla niej teksty

Bardzo wspiera mnie mąż, on jest moim największym fanem  Ostatnio razem napisaliśmy piosenkę, pojawi się na naszym albumie. Nie mogę zdradzić jeszcze, z kim zaśpiewam ją w duecie. Album prawdopodobnie pojawi się za rok. Nagranie go nie jest takie proste, mamy tam orkiestrę. Walter produkował teraz dwa albumy Barbry Streisand.- pochwaliła się.

Kupicie płytę?

Napisz komentarz