Super Express opublikował zdjęcia schorowanego Wojciecha Młynarskiego!

Post z Sty 21 2017 - 7:00am napisany przez Redaktor

Paulina sprawę oddaje do prokuratury

Kilka dni temu Agata Młynarska i jej młodsza siostra Paulina urządziły premierę książki ich ojca Wojciecha Młynarskiego ” Od oddechu do oddechu”Wojciecha Młynarskiego. Tekściarz nie pojawił się na evencie, gdyż od dawna ma problemy zdrowotne.

Młynarski od dawna nie pojawia się w publicznie. Przebywa w zaciszu domowym i ma opiekunkę. Ostatnia z kobiet zrobiła zdjęcie schorowanemu muzykowi i sprzedała w Super Expressie. Podobno zarobiła dużo. Tabloid szybko opublikował zdjęcia, a szef SE zapowiedział newsa na swoim profilu Twitter.

Dziś stało się coś, co przekroczyło granice przyzwoitości i człowieczeństwa. Jedna z pań opiekujących się naszym Tatą zrobiła mu w domu zdjęcia, które opublikował „Superekspress”. Tata od miesięcy walczy o życie. Od miesięcy staramy się za wszelką cenę ochronić go, zadbać, stworzyć jak najlepsze, najbezpieczniejsze warunki do leczenia i zmagania z chorobą. – pisała Agata Młynarska

Kim trzeba być, jakim człowiekiem, żeby dopuścić się takiego czynu? Osoba, która to zrobiła wielokrotnie rozmawiała ze mną o tym jak bardzo jest wierząca i jak bardzo modli się za Tatę. Była częścią naszej i jego intymności. Kim trzeba być, by posunąć się do decyzji o opublikowaniu takich zdjęć?

Celebrytka dodała również, że prawnik już pisze pozew przeciwko gazecie a sprawa trafi do prokuratury.

Kochani. Widzę, że sprawa zdjęć w Super Expressie wzbudziła wiele emocji. Oczywiście skomentuję ją po siłowni. Szykujcie się na szok! – napisał naczelny tabloidu podczas pobytu na siłowni.

 

Napisz komentarz