Styl Roku – Najlepiej ubrane gwiazdy 2016

Post z Gru 27 2016 - 3:22pm napisany przez Redaktor

Podsumowanie mijającego roku w modzie gwiazd

2016 rok w Polsce zamykamy rankingiem najlepiej ubranych gwiazd, które zasługują na wyróżnienie za styl, charytatywną pomoc innym w potrzebie i za klasę, którą posiadają.

Stylista Adrian Kamil Grajcar, miał spore wyzwanie by wybrać najlepsze stylizacje gwiazd ponieważ w tym roku wiele z nich przeszło pozytywną ewolucję swojego wizerunku.

Joanna Horodyńska – modelka i stylistka to jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. W tym roku jej stylizacje, mocno podnosiły modową poprzeczkę, które bez obaw mogły by zdobić największe okładki i sesje zdjęciowe światowych magazynów.

Aneta Kręglicka -nasza Miss i bizneswoman przez cały rok prowadziła nas swoimi stylizacjami w krainę piękna i wielkiej nieprzemijającej klasy

Aneta Kręglicka

Magda Samborska – moje ulubione wielkie modowe odkrycie, a stylem i niewymuszoną elegancją Pani Magdy nieustannie zachwycam się wraz z jego kolejnymi odsłonami

Dorota Williams – w tym roku stylistka zachwycała nas nie tylko swoim perfekcyjnym stylem, ale także swoją kolekcją ubrań dla marki Simple. Brawo!

Dorota Williams

Edyta Herbuś – ten rok należał do niej od świetnych recenzji w teatrach i serialach w których gra, po zjawiskowe stylizacje godne czerwonego dywanu prosto z Nowego Jorku.

Kinga Rusin – dziennikarka i prowadząca program „Agent”doskonale zna słowo minimalizm, potrafi podkreślić swoje naturalne piękno, które pokazywała nam przez cały rok w projektach od naszych czołowych projektantów mody.

Magda Mołek-Dziennikarka od lat jest uosobieniem elegancji i minimalizmu na najwyższym poziomie w tym roku także nieprzemijająco zachwycała nas swoim wdziękiem

Paulina Smaszcz-Kurzajewska – jedna z najpiękniejszych i najlepiej ubranych dziennikarek w Polsce. Jest styl, to synonim luksusu bez nadmiernego epatowania markami. Skromnie i zawsze według światowych trendów

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Krupińska – od lat zachwyca swoim pięknem w tym roku także.

Paulina Krupińska

Katarzyna Sokołowska -choreograf mody zachwycała nas stylem na czerwonym dywanie ,sesjach zdjęciowych i programach TV

Dawid Woliński i Natasza Urbańska – jeden z najzdolniejszych i najlepiej ubranych mężczyzn, jak nikt perfekcyjnie potrafi łączyć ze sobą detale i Natasza Urbańska, która w tym roku przeszła pozytywną ewolucję własnego stylu, aby dalej on trwał w przyszłym 2017 roku.  

Paulina Sykut-Jeżyna – dziennikarka, pogodynka i prowadząca „Taniec z Gwiazdami” przez cały rok nie zwalniała tempa w pracy a także w swoim nienagannym stylu

Filip Bobek – to nie tylko przystojny i utalentowany aktor, ale także świetnie ubrany doskonale znający się na modzie mężczyzna.                                

3 komentarze so far. Feel free to join this conversation.

  1. Kasia 27 grudnia 2016 w 21:17 - Reply

    Piękne wszystkie.

  2. Anna 27 grudnia 2016 w 17:44 - Reply

    Pani Magda Samborska przepiękna sukienka niczym Beyonce w Roberto Cavalli.

  3. Piotr 27 grudnia 2016 w 16:17 - Reply

    Świetne oceny i ranking!

Napisz komentarz