Styl roku – Najgorzej ubrane gwiazdy 2016

Post z Gru 31 2016 - 12:33pm napisany przez Redaktor

Kto nie trafił w gust stylisty?

Rok 2016 przyniósł wiele dobrego na salonach jeżeli chodzi o styl gwiazd,choć wiele z nich nadal nie wyniosło z lekcji stylu nic dobrego. Stylista Adrian Grajcar wybrał dla nas salonowe perły, które ze stylem nie mają nic wspólnego i pilnie potrzebują zmiany wizerunku.

Paulina Drażba – w tej Pani jest coś nieprawdziwego,obserwuję jej „styl”od dawna,który jest wymuszony,udawany…Podążanie ślepo za trendami to często droga donikąd….Może czas zacząć być sobą?

Paulina Drażba

Klaudia Wiśniowska – prowadząca program „Na Tapecie” często rozmawia z gośćmi o stylu gwiazd. Proponowałbym zacząć zmiany od siebie z tandetnych i kiczowatych stylizacji na poczet znaczenia słowa  „Minimalizm”.

Viganna Papina – kompletny brak stylu i osobowości!!! Zastanawiam się jakie plecy ma ta Pani w TVP2, że pracuje tam od wielu lat, wzorując się na stylistkę gwiazd!

Wiganna Papina

Kate Rozz – nie znam kompletnie dorobku zawodowego tej Pani po za jednym, że utrzymuje się ze sprzedaży własnej linii bielizny, ale jeśli jest taka,jak jej styl….

Ewa Szabatin– był czas,kiedy tancerka i projektantka odnalazła drogę do własnego stylu, niestety odszedł on głęboko w ciemny las!!

Ewa Szabatin

Margaret – piękna piosenkarka ma ogromny talent do muzyki, niestety nie łączy się on w parze z jej stylizacjami. Ktoś mi powie że wizerunek sceniczny musi być oryginalny i wyróżniać się na tle innych. Tak gdy jest on w miarę spójny i nie jest kopią zagranicznej gwiazdy. W 2017 roku życzę jej wielu sukcesów i mniej podążania ślepo za modą która w jej przypadku nie ma nic związanego ze stylem.

Anna Powierza – „Czesia z Klanu” – aktorka po latach nieobecności na ściankach postanowiła o sobie przypomnieć, pojawiając się na pokazach mody dla zapomnianych celebrytów. Młodość i uśmiech zabiła tu wczesna 50 tka i ta koszmarna stylizacja. Totalną ciemność widzę!!!

Anna Powierza

Anna Samusionek – przygasła niczym świeca aktorka z każda nową stylizacją popada w modowy obłęd. A to przecież taka piękna kobieta.

Anna Samusionek

Agnieszka Kaczorowska – „Bożenka z Klanu” gdyby ktoś nie znał…w tym roku bawiła nasze oczy weselna i taneczną elegancją. Bez pozytywnego skutku niestety!

Paula Tumala – podobno jest „Top Modelką” a jak wiemy modelki mają świetny gust i co by nie założyły wyglądają obłędnie, czego nie mogę powiedzieć o tej Pani. Radziłbym przed wejściem na ściankę spojrzeć czasami w lustro. Bazarowa i tania stylizacja nie pasująca do rangi eventu natomiast idealna na wesele w Czajecicach tam lubią błyszczącą taftę i organzę. Będzie gwiazdą wieczoru!!

Paula Tumala

Michał Witkowski – uwielbiam go jako pisarza i człowieka. Życzę mu w 2017 roku wielu ciekawych książek i mniej tandety na sobie. Nie zawsze duże logo marki czyni nas modnymi. Znam wielu majętnych ludzi, którzy noszą się drogo i z klasą bez potrzeby epatowania markami!!!

Michał Witkowski

7 komentarzy so far. Feel free to join this conversation.

 1. Basia 5 stycznia 2017 w 19:29 - Reply

  Celne spostrzeżenia i rozbawiły mnie opisy do łez 😂

 2. Anna 31 grudnia 2016 w 14:29 - Reply

  Masakra wszystkie jak z bazaru !

 3. Anna 31 grudnia 2016 w 14:29 - Reply

  Masakra wszystkie jak z bazaru dla 60 letnich pań!

 4. Piotr 31 grudnia 2016 w 13:36 - Reply

  Wiola jest i jeszcze pracuje w TVP 2 od 15 lat ponad !

 5. Wiola 31 grudnia 2016 w 13:35 - Reply

  Nie wierze ze Pani Wiganna jest stylistka…

 6. Piotr 31 grudnia 2016 w 12:53 - Reply

  Kto to ta Papina ?Masakra

 7. Kasia 31 grudnia 2016 w 12:52 - Reply

  Ha ha uśmiałam się do łez Pan Adrian jest najlepszy w tym co robi.Przygasła jak świeca aktorka o Samusionek ha ha

Napisz komentarz