Sablewska ujawni kulisy współracy z Dodą, Mariną i Górniak

Post z Gru 29 2016 - 10:37am napisany przez Redaktor

Szykuje się mega skandal

Maja Sablewska zaczynała od pilnowania syna Natalii Kukulskiej. Dzięki tej znajomości nawiązała znajomość z jedną z wytwórni muzycznych dzięki temu poznała Dodę i zajęła się jej kariera i sprawami prywatnymi w tym wychodzeniem z psem i pobudkami w nocy.

Po kilku latach współpracy Sablewska postanowiła rozwijać swoją działalność i podjęła się pracy jako menedżerka Mariny Łuczenko. Niestety zazdrość Dody był tak duża, że rozstała się z menedżerką w nieprzyjemnych warunkach. Później oskarżyła Maję o nierozliczenie się z pieniędzy. Sablewska miała być jej winna 20 tysięcy złotych.

Sablewska miała pole do popisu i wykorzystała moment, że Edyta Górniak nie miała opiekuna, więc zaproponowała jej współpracę. Edi się zgodziła, niestety zarówno marina jak i Edyta nie były zadowolone z pracy Mai i za pośrednictwem internetu rozwiązały z nią umowę. Do dziś żadna z nich nie utrzymuje kontaktów z Sablewską.

Z czasem Sablewska pogodziła się z Dodą. W międzyczasie Sablewska wzięła udział jako jurorka w X-Factorze. Wyleciała jednak z programu dzięki Kubie Wojewódzkiemu.

Teraz „stylistka z osobistym stylistą” zamierza wydać książkę o kulisach pracy z gwiazdami.

Maja przez długi czas była nie tylko menedżerką, ale też przyjaciółką Dody, Edyty i Mariny. Zna wiele ich tajemnic, widziała je w wielu prywatnych sytuacjach. Wie, że opowieści o kulisach pracy w show biznesie zapewnią jej książce rozgłos. Ciągle jest pytana o swoje byłe klientki, więc uznała, że skoro to tak interesuje ludzi, to czemu nie miałaby na tym zarobić. przypomina w Fakcie znajomy Sablewskiej

I teraz mogą rozpocząć się pozwy sądowe. Doda już zaprawiona w boju, jeden więcej pewnie nie będzie miał dla niej różnicy.

Myślicie, że książka przebije książki Karoliny Korwin Piotrowskiej, które podobno były hitem na rynku? Także o show biznesie.

Napisz komentarz