Sablewska skromnie o sobie – „Mam dobre serce”

Post z Mar 31 2017 - 8:16am napisany przez Redaktor

Tylko jakoś nie ma przyjaciół

Była menedżerka gwiazdek i niania dzieci Natalii Kukulskiej, Maja Sablewska wykładała na wyższej szkole o modzie, chociaż nie miała do tego uprawnień a odpowiedniego wykształcenia. Przebierała bezrobotne kobiety, teraz prowadzi swój program o modzie z licznymi wpadkami. Ale przecież nie tylko chodzi o ubrania a leczenie dusz. Majka zapewnia, że kocha pomagać kobietom, chociaż wiele przez nią się rozwiodło i wiele z nich wpadło w większą kicz.

Jak już usiadłam w tej modzie i się dobrze tutaj czuję, to teraz wyciągam nogi i czuję się jak ryba w wodzie. Nie, nie mogę tak. Nie znam ludzi, nie znam historii, nie znam budżetu, portfela, nie znam zainteresowań – mówi Sablewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Sablewska nie uznaje krytyki, zawsze pomaga tym, którzy się do niej zgłoszą. Kobiety, które przebywają w jej towarzystwie obawiają się o jej ocenę, o krytykę.

Moja koleżanka zabrała siostrę i ta siostra mówi: ‚Boże, gdybyś mi powiedziała, że jest Sablewska, to bym się inaczej ubrała’. I myślę, że tak czasami jest, ale każdy, kto mnie zna, wie, że może mam twardą dupę, ale mam też dobre serce i ostatnie, co robię, to oceniam ludzi – przekonuje Majka.

Napisz komentarz