Robert Lewandowski rozmawia z brzuchem żony

Post z Mar 27 2017 - 2:10pm napisany przez Redaktor

Wie, że córka go słucha

Robert Lewandowski niebawem zostanie ojcem. Piłkarz już przygotowuje się do tej roli i zdradził, że bardzo często gada do brzucha Ani. Lewy zostanie w kwietniu  już ojcem

Mówię, mówię, rozmawiam. Co mówię? Różne rzeczy. Wiem, że już podobno dziecko słyszy, więc dlatego staram się rozmawiać. Sam jestem ciekaw, jak to będzie, ale powody do radości na pewno są – powiedział.

Lewandowski wrócił wspomnieniami do swojego wychowania do wartości jakie wpoił w niego jego ojciec

Te czasy, które przeżyłem z tatą, są dla mnie bardzo fajne. Przez wiele lat to tata z mamą wozili mnie na treningi i wiele im zawdzięczam, to dzięki nim jestem w tym miejscu, w którym jestem – przyznał.

Bardzo wiele rzeczy. Dotrzymywanie słowa – to jest coś, co od razu mogę powiedzieć. I jeszcze lojalność. To są te rzeczy, które dla mnie są ważne i których tata mnie nauczył.

Dziennikarz w pewnej chwili zapytał zapytał Lewandowskiego co by zrobił, gdyby jego dziecko „zwędziło” samochód, podłożyło sobie 2 poduszki i zaczęło jeździć po okolicy.

Powiedziałbym, żeby najpierw mnie spytał, żebym usiadł z boku. Nie mam pojęcia… wiem, że tak robiłem i nie wiem, czy to było dobre czy złe. Ale się nauczyłem jeździć – roześmiał się Lewandowski.

Tymczasem Lewandowska ciągle pracuje. Ostatni weekend spędziła z przyjaciółkami

Napisz komentarz