Premiera teledysku Łukasza Mojeckiego

Post z Lut 10 2017 - 9:07am napisany przez Redaktor

Był uczestnikiem „Bitwa na głosy” TVP 2 w drużynie Piaska

Łukasz Mojecki – swoją karierę jako wokalista rozpoczął w 2009 roku, co najciekawsze nigdy nie śpiewał w żadnym zespole muzycznym, zawsze stawiał na indywidualny rozwój, i absolutnie swój własny tok myślenia W 2010 roku wokalista wydał utwór pt „Myśli” powstał przy współpracy z producentem muzycznym Darkiem Janikiem, oraz ze znaną formacją Alchemist Project. Zarys piosenki „Myśli” został zachowany w schemacie balladowym, oryginalne brzmienie i tekst piosenki oraz ciepły męski wokal sprawiły, że utwór „Myśli” szybko zapadł w pamięci odbiorców.

W marcu 2010 roku Łukasz Mojecki wspólnie z Haliną Benedyk odświeżył jej utwór „Mamy po 20-Lat”, który po długim okresie otrzymał nowe brzmienie, i tu ponownie przy współpracy z formacją Alchemist Project (Radosław i Roland Rasińscy), i tu ponownie jako producent Darek Janik oraz Aleksandra Maliszewskiego (prywatnie mąż Haliny Benedyk). Najważniejszym elementem codziennego funkcjonowania Łukasza jest muzyka, z wykształcenia jest dziennikarzem, – to jego druga miłość.

W 2012 roku wziął udział w programie „Bitwa na głosy” TVP 2 gdzie był uczestnikiem zwycięskiej drużyny Andrzeja Piasecznego. W roku 2017 wokalista wydał swój debiutancki singiel „Czas” do którego muzykę skomponował Chris Toffson , który przyczynił się do sukcesów wielu gwiazd jak Jeden Osiem L, Nowator, Sylwia Grzeszczak , Mateusz Mijal, Mezo czy Magda Famme linię melodyczną i słowa napisał Łukasz Mojecki.

W kolejnym utworze przygotowanym wspólnie z Bartkiem Wroną, byłym wokalistą grupy JUST 5, Łukasza będzie można usłyszeć niebawem w kolejnej premierze.

W sieci pojawił się singiel Łukasza  „Czas”

Napisz komentarz