Podopieczna Fundacji Mam Marzenie zagrała w serialu „Druga szansa”

Post z Mar 30 2017 - 8:00am napisany przez Redaktor

Ta dziewczynka od dawna marzyła by zagrać w serialu

2-letnia Natalia, podopieczna łódzkiego oddziału Fundacji Mam Marzenie, pragnęła zagrać w popularnym serialu. Jej marzenie spełniała ekipa „Drugiej szansy”. Odcinek z udziałem dziewczynki zostanie wyemitowany już w następny poniedziałek, 3 kwietnia, o godzinie 21.30. Makijaż, piękna fryzura i prawdziwa aktorska rola na planie serialu „Druga szansa”– w ten właśnie sposób spełniło się marzenie Natalii, podopiecznej łódzkiego oddziału Fundacji Mam Marzenie . Dziewczynka marzyła, aby móc zagrać w jednym z popularnych seriali telewizyjnych.

– Natalia wraz z mamą pojechały na plan zdjęciowy specjalnym busem przewożących aktorów. Po dotarciu na miejsce dziewczynka otrzymała wytyczne od reżysera i wraz z pozostałymi małymi aktorkami przygotowywała się do nagrań. Tego dnia uśmiech nie schodził jej z twarzy – mówi Małgorzata Przyłęcka, wolontariuszka łódzkiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Tydzień po nagraniu Natalka ponownie odwiedziła plan zdjęciowy, tym razem w celu spotkania się z odtwórcami głównych ról, z którymi porozmawiała i od których otrzymała autografy.

8. odcinek serialu „Druga szansa”, w którym zadebiutuje Natalia, podopieczna Fundacji Mam Marzenie, zostanie wyemitowany w TVN w poniedziałek, 03.04.2017, o godz. 21.30.

Napisz komentarz