Piotr K. aresztowany przez policję w Austrii

Post z Gru 27 2016 - 2:52pm napisany przez Redaktor

Był ścigany ponad rok listem gończym

Piotr Kaszubski „najmłodszy milioner”, który wzbogacił się kosztem swoich oszukanych klientów od miesięcy poszukiwany był listem gończym. Przedsiębiorczy chłopak śmiał się policji w nos, twierdził, że został nawet przeproszony i uniewinniony.

Teraz policja aresztowała Kaszubskiego na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Do aresztowania doszło w Wigilię. Kaszubskiemu nie wolno było opuszczać Polski, odebrany mu został paszport. Co prawda mógł poruszać się na dowód, ale złamał warunek wypuszczenia z aresztu.

Piotrek był poszukiwany przez polską prokuraturę za popełnienie sześciu przestępstw. Z niektórych sam się oczyścił.

Koledzy z Austrii dostali od nas precyzyjne informacje, gdzie bawi Piotr K. Zatrzymali go tuż przed wieczerzą wigilijną. Na początku sierpnia 2015 roku sąd wydał decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Podejrzany był przez nas poszukiwany, ale bezskutecznie. W połowie października prokurator rozpoczął poszukiwania listem gończym – powiedział w rozmowie z TVN24 przedstawiciel Komendy Głównej Policji.

Teraz długo możemy go nie zobaczyć na Facebooku

Ostatni wpis

1 Komentarz so far. Feel free to join this conversation.

  1. marek 27 grudnia 2016 w 16:17 - Reply

    ………….hiomof .obia a tak na powaznie to oszukiwal przeciez tylko sici .erwo, biezmozgie gio .wno ludzkie, ktore jesli nie jego to wesprze finansowo powazniejszych oszustow jak np kler, to niemoralne zamykac kogos kto konkuruje w riu .chaniu z pieniedzy z klerem (zwrocilem uwage na kler, ale rowno oszukiwal biezmozgie giow .no ludzkie zwiazane z roznymi swiatopogladami i grupami i tych nowoczesnych z newsweeka od biskupa pied .ofila Pieronka i tych tradycyjnych od tworcy Lichenia pied .ala Makulskiego)…………….

Napisz komentarz