Najważniejsze śluby 2016 roku (sonda)

Post z Gru 19 2016 - 3:00pm napisany przez Redaktor

Czy ślub był najbardziej okazały? Marina Łuczenko- Wojciech Szczęsny, Agnieszka Szulim- Piotr Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek i Radek Majdan

W tym roku podziwialiśmy kilka pięknych ceremonii gwiazd w tym:

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny

Para pobrała się w tajemnicy przed mediami, ich ślub miał miejsce na greckiej wyspie. Zdjęciami jednak dość szybko się pochwalili w sieci.

Ciara i Russell Wilson

Piosenkarka i sportowiec pobrali się w połowie roku. Ciara założyła suknię zaprojektowaną specjalnie dla niej przez dyrektora kreatywnego domu mody Robert Cavalli.

Isabeli Fontana i Diego Ferrero

Modelka Isabeli Fontana wyszła za piosenkarza podczas przepięknej uroczystości na plaży na Malediwach. Gwiazda modelingu miała na sobie kreację przygotowaną przez markę Água de Coco.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Ślub odbył się we wrześniu pod Warszawą. Małgorzata Rozenek-Majdan miała na sobie suknię projektu Evy Minge.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak

Ślub pary odbył się w Wenecji, a Agnieszka zaprezentowała się w trzech sukniach ślubnych. Dwóch zaprojektowanych przez duet bizuu. Trzecia to projekt marki La Mania.

Eva Longoria i Jose Baston

Kilka miesięcy temu aktorka wyszła za swojego wieloletniego partnera. To drugie małżeństwo dla gwiazdy. Tym razem w suknie zaprojektowanej przez jej przyjaciółkę Victorię Beckham.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Para pobrała się w tajemnicy przed mediami. Kasia miała na sobie suknię zaprojektowaną specjalnie dla niej przez Gosię Baczyńską. A o ceremonii poinformowali poprzez sprzedanie zdjęć w Vivie

[yop_poll id=”6″]

Napisz komentarz