Michał Piróg wyzwał Papieża!

Post z Sty 10 2017 - 2:01pm napisany przez Redaktor

to kim jest papież, jak nie skurwysynem?”

O Michale Pirógu zawsze jest głośno kiedy wywołuje skandale a tych dawno nie robił. Czas przerwać ciszę, choreograf wraca.

Przed świętami Michał udzielił wywiadu promując książkę 50 sekretów Polaków znanych i wybitnych.

Prowadzący wywiad zapytał Piróga czym się kieruje wybierając kraje, do których podróżuje a gdzie może spotkać się z dyskryminacją.

Nie jeżdżę do większości państw arabskich, ale to nie ze względu na swój homoseksualizm, ale jeszcze jedną cechę, jaką posiadam. To mogłoby bardzo skomplikować moje podróże. A do tego mój homoseksualizm to już w ogóle jak wejść do trumny. Chodzi o moje pochodzenie i to, że współpracuję z kilkoma ministerstwami Izraela.

Gdybym się odważył pojechać i połączono by fakty, to jadąc sądzę, że dostałbym jakieś dożywotnie wakacje w którymś z więzień. O ile nie ekspresowe kamieniowanie. Tudzież jakąś inną średniowieczną metodę wyleczenia. Wkurzają mnie Stany Zjednoczone, które są debilne. A teraz, gdy mają tego nowego prezydenta to będą wtórnie debilne. – odpowiedział celebryta

Padło także pytanie o przestrzeganie zasad kuchni koszernej. Michał zdradził, że jest wegetarianinem a następnie zaczął krytykować religię katolicką.

Zabijamy wszyscy. Z tych samych powodów, albo z powodów religijnych. Jest to głupie. W Polsce z powodów religijnych chcielibyśmy gejów kamieniować i osoby, które używają prezerwatyw. Jeżeli papież katolicki jedzie do państw Afrykańskich i mówi, że używanie antykoncepcji jest atakiem oraz bluźnierstwem wobec Boga, nie licząc się z tym, że Afryka zmaga się z największym zagrożenie i największą plagą HIV i chorób wenerycznych, to kim jest papież, jak nie skurwysynem?

Napisz komentarz