Mama Kisio i Rafalala są lesbijkami?!

Post z Lut 1 2017 - 4:43am napisany przez Redaktor

Stara miłość nie rdzewieje – pisze jedna z nich

Sporym zaskoczeniem było pojawienie się razem Izabeli Kisio Skorupy i Rafalali. Panie poznały się dwa lala temu podczas premiery jednego z filmów w kinie. Losem biednej Kisio zainteresowała się celebrytka i często zaczęła jej pomagać. W zamian dostała obuchem po głowie, słysząc i czytając pod swoim adresem takim epitety jak „zboczeniec”.

Kisio wielokrotnie wypierała się znajomości z Rafalalą. Teraz jest inaczej. Panie znowu się spotykają. Rafalala napisała pod wspólnym zdjęciem, że stara miłość nie rdzewieje a fani są zainteresowani, jaka to  miłość?

Kisio wyjaśnia, że nie jest to przyjaźń a tylko znajomość, co do upodobań seksualnych jeszcze się nie odniosła.

Śliczne zdjęcie i śliczny piesek Beluś . Pokochałam go of pierwszej chwili . Spotkałam się wczoraj wieczorem z nią . Wyjaśniłysmy sobie wszystko co trzeba teraz już nie będzie żadnych afer.Izabela

13 komentarzy so far. Feel free to join this conversation.

 1. izabela 3 lutego 2017 w 04:59 - Reply

  o sobie mówicie smiecie

  • anona 3 lutego 2017 w 21:17 - Reply

   Napisałam: twarz, zeby, dieta. Nie pokazuj sie z tymi zmarszczkami , bo wyglądasz nieapetycznie. Przez brak zębów wręcz jak kloszard- zapadnięta szczeka. Potrzebujesz dobrego fryzjera i stylisty. A w ogole to Ci nos strasznie opadł i spuchł – jest wieeelki na zdjęciach, a Ty wyjątkowo mało fotogeniczna. Zmień doradców , bo ci obecni tylko Cie ośmieszają . Zrób cos z soba , zamiast nosić jakieś plastikowe siaty i sie z mimi fotografować – idz na fitness. Która dama chadza z reklamówka po Witkacu?? No Iza pomysl. Albo aspirujesz do statusu ważnej osoby albo sie plączesz z siatkami i w jakichś łachmanach po ulicach… Co to w ogole jest ?

  • Judi 4 lutego 2017 w 11:46 - Reply

   Sama jesteś śmieciem bo nikt cie nie chce- chyba, że na raz za pieniądze, a tak to siaty z biedronki i zapieprzasz po mieście i fotografujesz się w Vitkacu jako dama, pusty portfel, puste konto, brak domu, podróby Chanel z Bakalarskiej, pewnie też ukradłaś, żenada i wstyd!!! Tworki w Pruszkowie czekają, może jak włączą leczenie to objawy Schizofrenii miną

 2. Kami 1 lutego 2017 w 21:18 - Reply

  RAFALALA JUZ OPOWIADA NA MIEŚCIE ZE ZA PIZZĘ KISIO ROBI JEJ LODA Z POŁYKIEM, CENI SIE TANIEJ NIŻ NA ODLOTACH BO 30 zł !

 3. anona 1 lutego 2017 w 17:27 - Reply

  Iza, wstaw sobie zęby. Zrób lifting albo chociaz jakis kwas wpuść, masz okropną twarz! Wyglądasz staro, nieświeżo. Nie puszczaj się po nocach tylko śpij. Odchudź się, bo strasznie przytyłaś, gruba jesteś. Jak możesz wstawiać na fb zjęcia z zadartą nogą, nie dość że gruba noga, to jeszcze na wierzchu wszystko… TO JEST NIBY DAMA ?!?!?!?!

 4. Odeta 1 lutego 2017 w 15:26 - Reply

  No jak to jak? Przeskoczyła na Polsacie przez ogrodzenie aby się dostać, dobrze, że nie pobiła ochroniarza jak na TELEKAMERACH! big grin , w Arkadach Kubickiego przecież ją też cofnęli co by się za darmo nie najadła i nie napiła alkoholu. Wiadomo… jeden bankiet to darmowa kolacja, wyżerka i picie trunków, DARMOZJAD!

 5. Daniela 1 lutego 2017 w 15:24 - Reply

  Zastanawiam się jak wpuścili Kisio na bankiet polsatu gdzie spijała wszystkie niedokończony drinki ze stołów i prosiła o zdjęcia z gwiazdami, potem pisząc, że to nowe projekty które nie ujrzały światła dziennego, jak dla mnie jest zerem!!!! Pijaczką, prostytutką, córka powinna ją umieścić w psychiatryku

 6. Jogiii 1 lutego 2017 w 15:22 - Reply

  Zaraz będzie obrabiać penisa rafalali za kolację w streecie, dodatkowo mycie okien, kibla, sprzątaczka idealna big grin Ta Kisio to głupia jak but! Pijaczka!

 7. Kimon 1 lutego 2017 w 11:18 - Reply

  A to jaja? Nie dość ze prostytutka to jeszcze lesbijka, a raczej BI bo Rafalala ma kutasa przecież !

  • iza 1 lutego 2017 w 18:28 - Reply

   Do rodziców do psychiatry I na swój profil.Uczyć się smiecie .JAK analfabetami jestescie.

   • Kimon 1 lutego 2017 w 21:17 - Reply

    Co klient nie przyszedł? Stara ropucho? Jestes bezdomna pijaczka !!! Robisz lody za kolacje!

  • iza 1 lutego 2017 w 18:38 - Reply

   Czytać i pisać sie nauczcie i to ze zrozumieniem i z wyobraźnia bo za głupi jestescie żeby takie rzeczy rozumieć.Każdy sądzi sam po sobie i życzę spełnić swoje marzenia i żeby dotyczyły takich śmieci darmozjadow i gownozjadom niewychowanych jak wy .Sperdalac dziadostwo .Izabela

   • Jezur 2 lutego 2017 w 20:59 - Reply

    Pierdolisz kobieto jak potłuczona, nie rozumiem o czym ty piszesz, jeśli twoim marzeniem jest dawanie dupy za kebaba i za nocleg kątem u pijaka z centralnego to GRATULUJE !

Napisz komentarz