Madonna adoptuje bliźniaczki z Malawi

Post z Lut 9 2017 - 2:00pm napisany przez Redaktor

Mamy zdjęcia dzieci oraz oświadczenie piosenkarki

Madonna wiele lat temu postanowiła adoptować dzieci z ubogich afrykańskich państw. Piosenkarka dziewięć wychowuje chłopca i dziewczynkę z Malawi. Z adopcją wiązały się spore kłopoty, bo przeciwnym był rząd Malawi, który twierdził, że Madonna nie mieszkała w tym kraju przez 18 miesięcy przed rozpoczęciem procedury. Prawnicy królowej pop przebrnęli przez kłopoty.

Jakiś czas temu pojawiła się plotka, że Madonna znowu chce adoptować dzieci z tego samego kraju. Początkowo gwiazda zaprzeczała by miała dokonywać aborcji w końcu pojawiła się z dwiema dziewczynkami bliźniaczkami i wydała oświadczenie, w którym potwierdza przygarnięcie dwóch sierot.

Wczoraj w Malawi odbyła się rozprawa, na której Madonna uzyskała opiekę nad dwiema 4-letnimi dziewczynkami Esther i Stell. Proces jeszcze nie jest zakończony a Madonna w wydanym oświadczeniu prosi o uszanowanie prywatności jej i dzieci.

Dzisiaj Sąd Najwyższy Malawi zdecydował, że Madonna może adoptować dwójkę dziewczynek . Sąd nakazał jej dostarczenie dokumentów, w tym także raportu na temat sytuacji w domu. Ma na to rok.- poinformowała rzeczniczka

Oświadczenie Madonny

Mogę oficjalnie potwierdzić, że zakończył się proces adopcji sióstr bliźniaczek z Malawi i jestem szczęśliwa, że są one teraz częścią naszej rodziny. Jestem głęboko wdzięczna wszystkim tym, którzy pomogli w Malawi i dzięki nim stało się to możliwe, a media proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym okresie przejściowym. 🙏🏻 Dziękuję również moim przyjaciołom, rodzinie i mojemu bardzo dużemu zespołowi, wszystkim dziękuję za wsparcie i miłość! 💘🦋🦋🌺🌼🌸🦋🦋🙏🏻🙏🏻✈️✈️😂🤣🦋🦋 ♥ ️🌺🎈 ♥!

Napisz komentarz