Łepkowska pisze nowy „Kogel-mogel”!

Post z Sty 29 2017 - 9:00am napisany przez Redaktor

Scenarzystka zdradziła szczegóły filmu

Kogel-mogel w reżyserii Romana Załuskiego, wyświetlany był 29 lat temu. Scenariusz napisała Ilona Łepkowska.  Później powstał jeszcze Galimatias, czyli kogel-mogel II. Główną rolę zagrała Grażyna Błęcka-Kolska w roli Kasi Zawady oraz Ewa Kasprzyk i Zbigniew Wardejn jako małżeństwo Wolańscy.

Aktorzy od dawna namawiali scenarzystkę na trzecią część, która miałaby być terapią po śmierci dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej.

Łepkowska długo dawała się namawiać, jednak jak donosi SE,pl w końcu dała się przekonać.

Bez Ewy Kasprzyk i Grażyny Błęckiej-Kolskiej na pewno nie może być „Kogla-mogla!” . Akcja będzie się działa w dzisiejszej Polsce. Oczywiście, nie wszystkie postaci się pojawią, bo niektórzy aktorzy już nie żyją. Ale ci, którzy żyją, mogą być choćby postaciami drugoplanowymi. Minęło już 30 lat, a więc pojawią się ich dzieci. „Galimatias”, czyli druga część, kończył się tym, że Kasia mówi, że jest w ciąży. To są więc rzeczy, które nasuwają się same, prawda? Trzeba więc pokazać też młodsze pokolenie.

Prace posuwają się powoli , bywa że Łepkowskiej brakuje natchnienia

Bardzo ciężko mi się pisze. Sukces poprzednich dwóch części leży mi na ramionach. Sukces ciąży jak diabli. Oczekiwania są niesamowite. Tyle powiedzonek z tego filmu weszło do codziennego obiegu, tyle żartów. A za każdym razem, gdy te filmy są powtarzane w jakiejkolwiek telewizji, zawsze gromadzą bardzo dużą widownię. – przyznała w Nowa TV

Napisz komentarz