Krawczyk i Juszczak wyznawcami kabały!

Post z Sty 26 2017 - 11:00am napisany przez Redaktor

Podobnie jak Madonna i wiele gwiazd Hollywood

Mikołaj Krawczyk kiedy idzie do pracy zmienia ubrania na te sceniczne, nigdy jednak nie rozstaje się z czerwoną nitka jaka ma zawiązaną na nadgarstku.

Kostiumolożki troją się i dwoją by nitki nie widać było na planie zdjęciowym.

Mikołaj zainteresował się ostatnio kabałą, żydowską filozofią mistyczną, zakładającą, że cały wszechświat połączony jest energią, a czerwona nić, zwana też nicią Racheli, chronić ma przed złem, symbolizowanym przez tzw. złe oko – wyjaśnia „Na żywo” znajoma aktora.

Sylwia Juszczak także została zarażona kabałą. Okazuje się, że to ona jest wzorem dla Mikołaja. Sylwia jako pierwsza zgłębiła wiedzę o sekcie, która przekazała ukochanemu.

Czerwona nitka ma pomagać w wielu kwestiach, np. w utrzymaniu duchowej harmonii – zdradza osoba z otoczenia pary.

Oboje uznali, że na tym najbardziej im dziś zależy. By ocalić miłość i harmonię w życiu, gotowi są chwytać się nawet niekonwencjonalnych sposobów. Wierzą, że praktykowanie kabały z pewnością im w tym nie zaszkodzi – kończy informator.

Kabałę wyznaje Madonna a z polskich gwiazd chociażby Kayah czy Maryla Rodowicz.

Wiara w kabałę to tylko jedna z dróg doskonalenia się i pracy nad sobą. Mikołaj jest już dojrzałym mężczyzną i wie, że nad związkiem trzeba bezustannie pracować – mówi znajomy aktora.

Sylwia Juszczak

Sylwia Juszczak

Napisz komentarz