Kozidrak i Pietras spędzą razem wigilię

Post z Gru 24 2016 - 1:00pm napisany przez Redaktor

To już dziś. Może się pogodzą?

Beata Kozidrak w lipcu wzięła rozwód z mężem, Andrzejem Pietrasem, byli razem ponad 35 lat. Ich związek od ponad roku był fikcją, piosenkarka wiosną wyprowadziła się ze swojej willi z pod Lublina, zamieszkała pod Warszawą w domu za 2 miliony. Powodem rozwodu była zdradza byłego już menadżera i męża gwiazdy, do której się nie przyznaje.

Minęło wiele miesięcy Kozidrak zrozumiała, że zrobiła błąd rozwodząc się z mężem, nadal go kocha. Wspomina rozmowy z nim do świtu, pojechali razem do Hiszpanii, gdzie mają wspólny dom. Początkowo plotkowano, że pojechali razem wypocząć, później pokazało się, że dom wystawili na sprzedaż.

Jesienią wybrali się nawet na pożegnalną wycieczkę do Hiszpanii. W końcu, co było do Teraz postanowili spędzić razem święta i podzielić się opłatkiem.

Tym razem wigilia będzie w domu Beaty pod Warszawą. Rodzina postanowiła, że to lepsze rozwiązanie niż jechanie do domu pod Lublinem. Dla Beaty i Andrzeja najważniejsze jest dobro dzieci i wnucząt. Córki mają cały czas dobry kontakt w ojcem, a Beata nie chce, żeby to się zmieniło. – zdradza w Super Expressie znajomy rodziny

Wrócą do siebie? Nowa rodzina Pietrasa ma czym się teraz martwić.

Napisz komentarz