Koniec miłości Roba i Blac Chyny. Para rozstała się

Post z Gru 19 2016 - 2:00pm napisany przez Redaktor

„stosował przemoc werbalną”

Rodzina Kardashianów od lat zarabia na sprzedawaniu prywatności a im więcej skandali tym więcej zarabiają. Dlatego każdego dnia starają się pokazać coś wyjątkowego. Do grona rodzinnej tragedii dołączył wcześniej rzadko widywany Rob Kardashian, który związał się z i Blac Chyną. Para niedawno została rodzicami. Zagraniczne tabloidy donoszą, że Chyna właśnie wyprowadziła się od Roba, nie zapomniała zabrać córki.

Jakiś czas temu na konto Chyny ktoś się włamał. Haker miał w jej imieniu rozmawiać z fanami, skarżył się na Roba do przyjaciółki Chyny, że jest leniwy i gruby a ona ma w planie zamieszkać sama w domu wartym 10 milionów dolarów. Podobno haker groził Blac, że opublikuje jej rozmowy z prawnikiem, z których wynikałoby, że dzięki nazwiskowi Kardashian miała czerpać korzyści finansowe. Chyna jednak twierdzi, że hakerem jest jej chłopak.

Myślałem, że to był najlepszy rok w moim życiu. Urodziła mi się piękna córka Dream i od lat nie miałem rodzinnych świąt i nie mogę uwierzyć, że ona tak mnie rani. Wie, jak mnie zranić, a ja ją tak bardzo kochałem, jak tylko mogłem. Jak każdy mężczyzna powinien kochać swoją żonę. Chyna doskonale wiedziała co robi, kiedy mnie zdobywała. Nie wierzę, że mi to zrobiła. Nie robię tego dla zwiększenia popularności, to jest moje prawdziwe życie i proszę zrozumcie, że po prostu teraz się otwieram. Bo jeśli to by było dla sławy, nie wyjaśniałbym tutaj wszystkiego. SMS-y Chyny i to, że wyprowadziła się z dzieckiem i rzeczami – to mnie załamało. Będę walczył o moją córkę na 1000 procent. Jestem tak zdezorientowany, jak mężczyzna, który został sam opuszczony przez kobietę, którą bezgranicznie kochał. Przepraszam za to, że znowu się tak otworzyłem… to mnie zabija. – żali się Rob

Nie mogło zabraknąć wyjaśnienia Chyny, która ma zupełnie odmienne zdanie

Mam dość. Przez cały rok pomagałam Robowi. To smutne i żałosne jak nisko upadł, skupiając się na problemach z samym sobą. To ja wyciągnęłam go z domu Khloe, pomogłam mu zrzucić kilogramy. Rob błagał mnie o dziecko, stresował przez całą ciążę. Podejrzewał o zdradę, a później kupował prezenty. Codziennie stosował przemoc werbalną. To ja zachęcałam go do obcięcia włosów, zmiany wyglądu, zajęcia się biznesem. Nie powinno się mówić takich rzeczy dorosłemu mężczyźnie. Nie wspominając o tym, że kupiłam mu Range Rovera. Schowałam dumę do kieszeni i wprowadziłam się do Kylie, żeby z nim być! Po niecałych dwóch tygodniach zaczął wyzywać mnie od dziwek. Nigdy go nie zdradziłam. Dałam mu hasło do mojego telefonu. Nie mam siły już mu pomagać, ani ja ani jego rodzina. Muszę skupić się na sobie i dwójce dzieci.

@dream loves her new @arthurgeorge87 SANTA BABY kids socks!! I can’t wait for her first Christmas

Film zamieszczony przez użytkownika Blac Chyna (@blacchyna)

Dream Team 💕 #mannequinchallenge

Film zamieszczony przez użytkownika Blac Chyna (@blacchyna)

Napisz komentarz