Kochanka Włodarczyka narzeka na brak alimentów

Post z Sty 24 2017 - 2:00pm napisany przez Redaktor

Bokser ciągle ma zaległości

Krzysztof Diablo Włodarczyk w ubiegłym roku miał wizytę komornika. Bokser ma spore długi u byłej kochanki, której zrobił dziecko. Bokser nie płaci alimentów na córkę Zuzię.

Do tego doszły koszty rozwodu z Małgorzatą Babilońską, matką jego 14-letnigo syna Cezarego. Pod koniec 2016 Krzysiek miał przypływ gotówki, zarobił na walce, którą wygrał. Mógł spłacić zadłużenia..

– Krzysiek odwiedził mnie, ale długu nie oddał. Nadal nie zapłacił zasądzonej kwoty na wyprawkę córki, chociaż termin zapłaty minął jesienią – mówi „Twojemu Imperium” Magdalena Radomska, która w każdej chwili chce nasłać komornika na Włodarczyka.

– Nie chcę tego, ale może będę musiała, bo nie mam stałych dochodów. Pomagają mi rodzice, ale tak nie może być wiecznie. Wydatki na Zuzię rosną, samo przedszkole pochłania ponad tysiąc złotych miesięcznie.

Kobieta chce rozmówić się z Diablo po jego powrocie ze Stanów.

 – Nie chcę znów się kłócić z nim i ciągać go po sądach. Chcę się dogadać dla dobra Zuzi. Ona bardzo potrzebuje ojca. Proponowałam mu kiedyś, żebyśmy poszli razem na terapię rodzinną, ale odmówił.

Włodarczyk unika mediów. Jak po  walce wyjechał do USA tak jeszcze nie wrócił.

 – Krzysiek na ostatniej walce zarobił godne pieniądze, więc jak każdy szanujący się człowiek powinien spłacić swoje zobowiązania. Myślę, że tak zrobi – mówi Andrzej Wasilewski promotor boksera..

Napisz komentarz