Jurorzy entuzjastycznie o uczestnikach programu, ale czy kandydaci lubią jurorów?

Post z Lut 1 2017 - 4:00am napisany przez Redaktor

Zrobiło się bardzo ciekawie podczas przesłuchań

Już 15 lutego o godz. 20:00 Telewizja Polsat wyemituje pierwszy odcinek nowej edycji kultowego programu Idol! Jak się okazuje, początki były trudne nie tylko dla uczestników – swoje pierwsze kroki w składzie jurorskim telewizyjnego show stawiają Wojciech Łuszczykiewicz (lider zespołu Video) i legenda polskiego rock’n’rolla – Janusz Panasewicz (Lady Pank). Jakie są ich wrażenia po pierwszych castingach?

– Po pierwszych nagraniach mam mieszane uczucia. Kiedy wchodziłem rano na casting i widziałem uczestników, czułem, że wszyscy mnie lubią. Kiedy wychodziłem – nie miałem już takiego uczucia – tak swoje pierwsze wrażenia podsumował Wojtek Łuszczykiewicz.

Janusz Panasewicz jest bardziej optymistyczny: – Pierwsze koty za płoty. Na razie jest cudownie. Zobaczymy co dalej. Dla nas wszystkich to nowe doświadczenie. Razem się docieramy, poznajemy. Pojawiają się fantastyczni młodzi ludzie. Na pewno im dalej – tym będzie jeszcze lepiej – mówi.

Trwające wiele dni i odbywające się w całej Polsce precastingi i castingi pozwoliły jurorom wyłonić z ponad 3 tysięcy uczestników kilkaset osób, które otrzymały przepustkę do tzw. etapu teatralnego. Po występach w teatrze czas na ostatni etap – odcinki na żywo, w których zobaczymy już tylko tych najlepszych! Idola wybiorą, jak zwykle – widzowie, w głosowaniu SMS.

Kto uwiedzie publiczność i zostanie Idolem przekonamy się już wiosną.

Powrót Idola sprawił, że tysiące młodych ludzi z całej Polski stawiło się na castingach w Gdyni, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Każdy z nich miał jedno marzenie – zdobyć uznanie jury i wygrać program.

Kandydaci na Idola prezentowali a capella lub z towarzyszeniem instrumentu szeroki repertuar wokalny. Od popu, przez rock, reagge, hip hop a nawet operę.

IDOL: w środy od 15 lutego o godz. 20:00 w Polsacie!

Napisz komentarz