Joanna Jabłczyńska wyprosiła darmowy samochód

Post z Lut 6 2017 - 12:00pm napisany przez Redaktor

Podeszłą i powiedziała, że chce taki samochód. Uwierzycie?

Joanna Jabłczyńska od kilku dni może cieszyć się nowiutkim samochodem, jaki dostała od producenta na rok. Producenta przekonała swoją opowieścią, że dużo podróżuje nie tylko po Polsce ale i Europie. Do tego jazda samochodem jest dla niej bardzo przyjemna, rozmawia telefonem ale przez zestaw głośno mówiący.

– Byłam na prapremierze tego modelu i sama podeszłam do przedstawicieli, ponieważ auto wydawało mi się idealne dla mnie – tłumaczy Jabłczyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

– Ja mam bardzo mało czasu dla siebie i dużo zobowiązań zawodowych, a kiedy wsiadam do samochodu, jest to taki mój mały przenośny dom. Jestem taką osobą, która potrafi w piątek wieczorem podjąć decyzję, że fajne są warunki, sprawdzam sobie jak np. wyglądają warunki na Chopoku, pakuję sprzęt i już mnie nie ma. Wiec muszę mieć wręcz niezawodne auto – dodaje.

Na dniach pojawią się zdjęcia Jabłczyńskiej pozującej na tle samochodu

1 Komentarz so far. Feel free to join this conversation.

  1. Aldona 19 marca 2017 w 17:13 - Reply

    Nieźle się prezentuje to auto, nic dziwnego, że aktorka go wybrała jako ambasadorka. Widziałam tego c-hra dziś na parkingu w galerii i też wpadł mi w oko. Wygooglowałam co nie co na jego temat i proszę p. Jabłczyńska nim jeździ.

Napisz komentarz