Iwona Węgrowska wystartuje do konkursu Eurowizja?!

Post z Sty 14 2017 - 8:13am napisany przez Redaktor

Tylko czy potrafi śpiewać po angielsku? polski raczej się nie sprzeda

To byłaby niespodzianka i to spora. Od lat Iwona Węgrowska nie nagrała żadnego przeboju a jest namawiana przez fanów by startowała w preselekcjach do konkursu Eurowizja 2017.

Mało tego celebrytka, która w ostatnim czasie zmieniła menedżera, wygląd i stała się nieco skromniejsza propozycję wzięła sobie mocno do serca.

A prawdziwa informacja jest taka, że przygotowuję płytę z moim producentem, utwory które z pewnością by się nadawały na tego typu festiwal. I napewno , gdybym wystąpiła, to z godnością bym reprezentowała nasz Kraj. Ale tą informację dopiero będę mogła potwierdzić 18 stycznia. Kiedy będę pewna, że jesteśmy przygotowani i gotowi z utworem. Więc trochę cierpliwości☺. Nie chce nikogo zawieść, w szczególności moją publiczność. Na początku przyszłego tygodnia wchodzę do studia nagrać wocal i będę Was informować na gorąco.
Narazie mam chore gardło i muszę szybko dojść do siebie.
W każdym razie dzięki za motywację i tego typu nacisk ( pozytywny) . Przemyślałam to wszystko i jak tylko do 20 stycznia wyrobię się ze wszystkim, to zgłosimy utwór i spróbuję jeszcze raz❤Dziękuję za wiarę we mnie. To spowodowało,że to co robię ma sens. I naprawdę warto!

Wierzycie, że Iwona mogłaby wygrać konkurs?

Napisz komentarz