Ilona Adamska PIĘKNA BIZNESWOMAN W SESJI DO KALENDARZA

Post z lis 11 2012 - 10:36pm napisany przez Orion

Nie tylko piękna ale jakże inteligentnahappy

Od jakiegoś czasu bacznie śledzimy Facebookowy profil Ilony Adamskiej, szefowej wydawnictwa I.D.Media i redaktor naczelnej magazynu Imperium Kobiet.

Urodziwa Sanoczanka to nie tylko fotomodelka, która brała udział w wielu pokazach mody, sesjach zdjęciowych do znanych kobiecych magazynów i katalogów modowych, ale przede wszystkim ambitna, prężnie działająca bizneswoman.

Jak wyczytaliśmy na jej profilu, Adamska rusza niebawem z dużym projektem – książką pt. Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach. Piękna red. naczelna zaprosiła do współpracy 30 znanych facetów z show-biznesu, polityki i sportu, którzy opowiedzieli o kobietach. Są wśród nich Radek Majdan, Andrzej Krzywy, Michał Urbaniak, Łukasz Zagrobelny, Maciej Jachowski, Ryszard Rembiszewski, Jacek Borkowski czy Marcin Kwaśny. Autorka książki pieniądze z jej sprzedaży postanowiła przeznaczyć na cel charytatywny – pomoc dzieciakom chorym na raka z łódzkiej Fundacji Krwinka, której ambasadorem jest przystojny aktor Bartosz Opania.

Podczas premiery książki ma wystąpić Ania Wyszkoni a swoją najnowszą kolekcję zaprezentować Anna Krzyżanowska, która ubiera Edytę Herbuś.

Nas zahipnotyzowała dzisiaj niezwykle seksowną, ale jakże w dobrym guście sesją zdjęciową do kalendarza znanej firmy wnętrzarskiej. Zdjęcia wykonał wrocławski fotograf Paweł Sierakowski. Taka naczelna to skarb!

— Orion —

3 Komentarze so far. Feel free to join this conversation.

  1. panda00 12 listopada 2012 w 04:55 -

    piekno nie zawsze idzie z rozumem tym razem pani Ilona jest namacalnym nie tylko dla oka zaskoczeniem. brawo Pani Ilono

  2. SLAVA 11 listopada 2012 w 22:58 -

    PANI ILONA LACZY WSOBIE CECHY KOBIETY PIEKNEJ I INTELIGENTNEJ PRZEDSIEBIORCZEJ I KOMUNIKATYWNEJ I KREATYWNEJ.SERDECZNIE POZDRAWIAM JESTEM POD WRAZENIEM SLAVA

  3. Anonim 11 listopada 2012 w 22:50 -

    PRZEPIEKNIE-SLICZNA KOBIETA