Gojdź przyznał się do swojej orientacji seksualnej!?

Post z Gru 19 2016 - 4:12am napisany przez Redaktor

Zdradził także dlaczego lubi latać do Tajlandii

Krzysztof Gojdź od miesięcy promuje się w TVN oraz na ściankach. Bardzo chętnie pojawia się z aktorkami, piosenkarkami i celebrytkami na ściankach. Ostatnio często widywany był w towarzystwie Oli Ciupy. Plotkowano, że para miała romans.

Najprawdopodobniej żadnego romansu nie było a była to autopromocja. Wiadomo im więcej skandali, plotek tym większa reklama. Gojdź wyjechał na święta do Tajlandii, a Ola poleciała na siłownię uwodzić innych facetów.

Zobacz: Koniec związku Krzysztofa Gojdzia i Oli Ciupy?

Lekarz kilka godzin później wrzuca zdjęcie męskich kończyn i przyznaje się, że uwielbia Tajlandię za jej tolerancję seksualną.

Tajlandia. Kraj różnorodności. Ludzie kochający życie i innych. Bez względu na przekonania religijne, orientację polityczną czy seksualną. To tutaj jest największa ilość ludzi transpłciowych. Nikt nie ukrywa się ze swoją naturą czy upodobaniami. To tutaj ludzie są zawsze uśmiechnięci i cieszący się każdym dniem. To tutaj ludzie są sobą, bo najważniejsze jest piękno duszy. Cieszą się każdą chwilą. To z nich wielu w Polsce powinno brać przykład jak żyć bez nienawiści i zawiści, jak KOCHAĆ oraz czym jest TOLERANCJA… Jestem tu kilka razy w roku. Teraz wiem dlaczego mnie tu ciągnie. Bo kocham ludzi, życie, WOLNOŚĆ WYBORU I SŁOWA.. – zdradza i zaraz dodaje – Ps- Ola czas ogolić nogi..

Ola bawi się w Polsce happy

1 Komentarz so far. Feel free to join this conversation.

  1. Anonim 19 grudnia 2016 w 11:38 - Reply

    ciekawe z kim tam jest

Napisz komentarz