Frytka prosi wszystkich o przebaczenie

Post z Gru 25 2016 - 6:18am napisany przez Redaktor

„za wszelką krytykę, osądzanie, plotkowanie,…za rozczarowanie i zgorszenie moim postępowaniem”

Z okazji świąt Bożego Narodzenia tuż przed wigilią Agnieszkę Frykowską naszło na przeprosiny. Frytka z Big Brothera, której Internet nie zapomniał wybryków w jacuzzi z Kenem przeprosiła wszystkich, z którymi miała styczność a którzy przy jej udziale zostali wymieni w haniebnych plotkach.

Kiedy się obudziłam dzisiaj rano poczułam że powinnam to zrobić. Chcę przeprosić wszystkich moich najbliższych ,znajomych, kolegów i koleżanki, wszystkie osoby z show biznesu, ludzi którzy pojawiali się na mojej drodze za wszelką krytykę, osądzanie, plotkowanie,złe nastawienie i wydawanie pochopnych opinii. Przepraszam za wszelkie rozczarowanie i zgorszenie moim postępowaniem. Przepraszam każdą osobę ,która w jakiś sposób poczuła się urażona przeze mnie, źle oceniona lub niedoceniona. Chcę wszystkich Was prosić o wybaczenie. Bedąc chrześcijanką powinnam dawać dobry przykład.
„Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?” Mt 7,1-3 – poleca uduchowiona celebry tka

Myślicie, że zostało jej przebaczone?

Napisz komentarz