Ewelina Lisowska znowu zakochana

Post z Gru 29 2016 - 9:00am napisany przez Redaktor

Nie uwierzycie kim jest jej nowy partner.

Koniec roku 2015 nie był najszczęśliwszym dla Eweliny Lisowskiej. To właśnie wtedy dowiedziała się, że jej ówczesny chłopak Bartosz Śniadecki zdradza ją z transwestytką Rafalalą. Zdradę ujawniła Nina Kukawska, która także poczuła się oszukana przez członka zespołu Afromental. Rafalala i Bartek spotykali się dużo wcześniej niż Bartek i Ewelina.

Rafalala zdradziła kulisy związku z muzykiem, ten próbował ratować się prawnikami, chciał zatrzymać falę. W tym czasie Ewelina uciekła do Stanów, gdzie czekała aż sprawa ucichnie. Jej kariera mocno ucierpiała, jej koncerty były odwoływane. Znajomi piosenkarki obawiali się, że Lisowska nie będzie umiała już żadnemu facetowi zaufać.

Tabloidy donoszą, że gwiazdka znowu jest zakochana. Nowym chłopakiem Eweliny jest zwycięzca The Voice of Poland, Damian Ukeje.

On od dawna się w niej podkochiwał. Ale najpierw Ewelina była zajęta, a później, przez zdradę Bartka, miała złamane serce. Chodził jednak za nią, aż w końcu wychodził drogę do jej serca. Ewelinę ujęła jego stanowczość i determinacja. Uwierzyła, że skoro tak długo na nią czekał, to zakochał się na serio. Ma nadzieję, że wreszcie ktoś będzie traktował ją poważnie. – ujawnia znajomy Lisowskiej

Napisz komentarz