Ewa Chodakowska na okładce z psychoterapeutą

Post z Gru 22 2016 - 9:00am napisany przez Redaktor

Trenerka potrzebuje pomocy psychologicznej?

W czwartek, 22 grudnia br. na rynku ukaże się styczniowe wydanie miesięcznika „SENS” (Wydawnictwo Zwierciadło). W wyjątkowym 100. numerze – ciało i umysł w harmonii, bohaterami okładki są trenerka fitness Ewa Chodakowska oraz psychoterapeuta Wojciech Eichelberger. Do części nakładu został dołączony audiobook „Medytacje dla początkujących”.

Bohaterami styczniowego wydania są Ewa Chodakowska – znana trenerka fitness, propagatorka zdrowego trybu życia, autorka licznych książek i treningów na DVD oraz Wojciech Eichelberger – psycholog, psychoterapeuta i trener, autor wielu książek, szkoleń i warsztatów. To oni motywują miliony Polek do pozytywnych zmian. W rozmowie z SENSem tłumaczą, jak łączyć pracę nad ciałem z doskonaleniem umysłu i dlaczego w nadchodzącym roku warto skupić się na sobie:

 „Kiedy przejmujemy kontrolę nad swoim ciałem, odzyskujemy kontrolę nad swoim życiem. Uczymy się odpowiedzialności za podjęte decyzje. Nabieramy przekonania, że mamy na nie wpływ” – powiedziała w wywiadzie Ewa Chodakowska.

Napisz komentarz