Ekshumują ciało Michaela Jacksona!

Post z Lut 15 2017 - 7:52am napisany przez Redaktor

Podobno istnieją dowody na to, że gwiazdor został zamordowany

Minęło wiele lat od śmierci Michaela Jacksona, teraz jego ciało będzie ekshumowane, bo znaleziono dowody, że król pop został zamordowany.

– Dowody wskazują na próbę zatuszowania morderstwa – poinformował śledczy.

O morderstwie mówiła już Paris Jackson w jednym z wywiadów. Podobno Michael opowiadał córce o tajemniczych osobach, jakie go śledziły

 – To oczywiste. Wszystko na to wskazuje. Wszyscy prawdziwi fani i cała rodzina wie, że to było ustawione – powiedziała Paris.

Amerykańscy śledczy twierdzą, że maja rozwiązanie zagadki, potrzebują tylko dodatkowych badań.

Ciało Michaela Jacksona, spoczywające na cmentarzu Glendale’s Forest Lawn w Californii – informuje amerykański magazyn Globe – zostanie ekshumowane w związku z podejrzeniem morderstwa.

– Blizny na ciele Jacksona, fiolki z lekarstwami w koszu oraz tajemniczy mężczyzna, którego widziano jak opuszczał dom gwiazdora w noc jego śmierci, wskazują na możliwość tuszowania morderstwa – powiedział w rozmowie z Globe John A. Carman, były policjant i konsultant prawny. – Czy to możliwe, by wszystko co wiedzieliśmy o śmierci Michaela okazało się nieprawdą, a jego morderca nigdy nie został ukarany? – pyta Carman i dodaje, że w związku ze śmiercią „Króla popu” pojawiało się bardzo wiele nowych pytań, które wymagają odpowiedzi.

Jak wcześniej ustalono Jackson miał umrzeć z powodu przedawkowania propofolu, ale w jego ciele znaleziono także ślady ativanu i valium. Prywatny lekarz Conrad Murray był skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci, ale zawsze twierdził, że jest niewinny.

– Ciało Michaela zostało zabalsamowane i powinno być w dobrym stanie. Może nadszedł czas, by przyjrzeć się tym bliznom ponownie – powiedział Carman magazynowi Globe.

Napisz komentarz