Edyta Górniak odwołała koncert?

Post z Lut 2 2017 - 8:00am napisany przez Redaktor

Ktoś wprowadził fanów piosenkarki w błąd. Jest komentarz gwiazdy 

Edyta Górniak we wrześniu 2016 roku zdecydowała się wyprowadzić z Polski za Ocean, gdzie zmieniła swoje życie o 180 stopni. Okazuje się, że największe zmiany przeszła ona sama. Jej syn Allan bardzo szybko odnalazł się w obcym miejscu i szkole.

Czas. Czasem pracuje na naszą korzyść, czasem przeciwko. Nie wiem kiedy minęło te pół roku odkąd jesteśmy tu. Tyle się wydarzyło. Zmiana strefy czasowej, zmiana języka, zmiana stylu życia, a nawet zmiana Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Wszystko jest tu dla mnie nowe, prócz pasji do piękna i pasji do sztuki.
Olbrzymie wyzwanie zmiany całego życia okazało się być większym dla mnie, niż dla mojego syna. Ufff happy

Przeprowadzka w jednym roku najpierw do Krakowa, potem na drugą stronę tej pięknej planety; urządzanie nowego domu, szkoła Allana, moje częste podróże do odległej Polski, wystąpienia, koncerty, programy, David Foster.., wreszcie szpital, Święta Bożego Narodzenia i moje wystąpienie w ukochanym Kościele na Pradze; Sylwester z TVP dla 5 mln. ludzi i wreszcie – Nowy Rok…

Musiałam wziąć oddech. – czytamy na Facebooku

Piosenkarka pracuje w Polsce, dlatego też często jest gościem w kraju. W marcu zaplanowane ma koncerty, które podobno ktoś miał odwołać.

Staram się podzielać uwagę pomiędzy dwa kontynenty po równo. To dla mnie nowe doświadczenie odkąd jestem mamą i nowe wyzwanie.

Przygotowuje dla Was kilka projektów równolegle na ten rok, a o ich premierach będziecie mogli zawsze przeczytać tutaj.
„LoVe 2 LoVe”, jako finałowy Koncert w Warszawie Nie jest odwołany, jedynie nie jest ustalona jego nowa data, gdyż nie zależy ona wyłącznie od dyspozycyjności całej naszej ekipy i moich Gości specjalnych.
To, że zmieni się organizator Koncertu, nie oznacza jego odwołania. Producent wykonawczy trasy pozostaje ten sam. Przykro mi, że ktoś wprowadził wszystkich w błąd.

Jednego możecie być pewni – o Nasze spotkania, o Muzykę i jej jakość będę walczyć zawsze. Niezależnie od tego, czy czas będzie po mojej stronie.

Najbliższe Nasze spotkanie muzyczne już w Marcu ❤

Przytulam mocno i przesyłam Wam trochę wytęsknionego słońca. Wy za słońcem – ja za Wami..

Pójdziecie na koncert?

Napisz komentarz