Dorota Wróblewska krytykuje program Sablewskiej

Post z Mar 28 2017 - 5:00am napisany przez Redaktor

Wielu dziewczynom zrobiła ogromna krzywdę

Maja Sablewska od kilku sezonów prowadzi swój program Sablewskiej sposób na modę. Próbowano program przenieść do TVN, jednak spalił się już na samym początku. Wrócono więc do TVN Style, gdzie ciągnie statkami. I jest coraz gorzej.

W programie Maja zmienia wizerunek i życie uczestniczek programu. Niestety ostatnie metamorfozy są tak koszmarne, można by było powiedzieć, że  uczestniczki wyszły ze studia wyglądając jeszcze niż przyszły. W temacie wypowiedziała się Dorota Wróblewska znawczyni mody ceniona na rynku modowym.

Wróblewska stwierdziła, że maja nie ubrała a poprzebierała kobiety.

Ania

‚To bardzo ładna dziewczyna, która ma swoje atuty i wady jak każdy z nas. Po metamorfozie genialnie widać same wady. Infantylna stylizacja kompletnie nie pasuje do sylwetki, a weselną fryzurę pozostawię bez komentarza. Na szczęście ubrania można zmienić, makijaż zmyć, włosy przeczesać, a uroda pozostaje. Jednak czy o to chodzi w tym programie?’ – skomentowała przemianę Wróblewska na swoim Facebooku.

Dalej Dorota radzi jak powinna wyglądać zmiana

‚Dobra metamorfoza to taka, jak wstajesz rano, wiesz kim jesteś i masz pojęcie co robić dalej. Czy tak będzie w tym przypadku? Nie sądzę. Strach się bać takich zmian i nie piszę tego złośliwie, bo prowadząca program ubiera się dobrze. W tym przypadku nie sprawdza się powiedzenie SZEWC BEZ BUTÓW CHODZI. Jest zupełnie odwrotnie. Niestety ‚szewcami’ są uczestniczki i nie przed programem ale PO

Wróblewska twierdzi, że przy takich zmianach unikałby Sablewskiej

Przerażająca przemiana uczestniczek tego programu, ja nie skorzystałabym z takiej pomocy, moim zdaniem jak ktoś się bierze za takie przemiany, powinien iść po naukę. Lubię metamorfozy,ale nie w tym programie’ – czytamy.

Dorota Wróblewska podsumowała

Osobiście do Mai Sablewskiej nic nie mam i wypowiadam się tylko na temat nieudanych metamorfoz. Uważam, że program jest krzywdzący, a Maja Sablewska jako stylistka po prostu sobie nie radzi.

Takie metamorfozy nie są dobrym przykładem do naśladowania. Bohaterki programu w większości przypadków wyglądają bardzo poważnie i są przebrane. Trudno nawet komentować stylizacje. Szkoda, bo każda uczestniczka programu posiada potencjał.

Popatrzcie na ciężką pracę Sablewskiej

Napisz komentarz