Doda w końcu otwiera firmę producencką

Post z Mar 7 2017 - 5:00am napisany przez Redaktor

Jej filmy mają być filmami akcji

Doda od dawna zapowiadała, że będzie produkowała filmy i to najwyższej jakości. Inspiracją dla niej jest Agnieszka Woźniak-Starak, która po ślubie z milionerem i producentem Piotrem Woźniak-Starakiem zajęła się właśnie produkcją filmową. Jej pierwszy film Sztuka kochania jest hitem w kinach.

Rabczewska twierdzi, że nie wzoruje się na Szulim, media uważają jednak inaczej. Doda najpierw zaczęła spotykać się z producentem Pitbulla, zaczęła nawet go zastępować na planie nowego filmu, do tego stopnia, że Patryk Vega miał dość i zrezygnował z filmu. W ślad z a nim odeszli aktorzy.

Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski, Maja Ostaszewska i Wojciech Oświęciński zapewnili, że nie będą grać w Pitbullu, nawet wtedy jeśli reżyserię przejmie inny reżyser.

Dorota już zdążyła się pochwalić, jaka jest utalentowana kiedy z filmu wyszły nici. Wtedy oznajmił po raz kolejny, że sama zaczyna produkować filmy. Na początku chciała produkować filmy biograficzne. Później zmieniła zdanie.

To ma być kino akcji Fabuła ma się toczyć w samolocie.- zdradza z Fakcie znajomy piosenkarki.

Zanim jednak powstanie produkcja, Rabczewska musi poszukać biura. Najchętniej w centrum, ale tu metr wynajmowanego lokalu kosztuje aż 6 tysięcy złotych za miesiąc

Napisz komentarz