Doda ma ciągle bana w TVN

Post z Sty 5 2017 - 8:00am napisany przez Redaktor

Celebrytka nigdy nie wejdzie do stacji?

Agnieszka Szulim w swoim programie Na Językach poinformowała widzów, że ojciec Dody ma nieślubną córkę. Zaprosiła do siebie nie tylko przyrodnią siostrę celebrytki ale także jej matkę. Kobieta zdradziła, że żyje w biedzie a ojciec Pauliny pławi się w luksusach i nie czuje obowiązku płacić alimentów.

Doda postanowiła  zemścić się za ujawnienie tajemnicy rodzinnej. W chorzowskiej toalecie kiedy do niej weszła Agnieszka zamknęła drzwi i pobiła dziennikarkę.

Sprawa trafiła do sądu i jeszcze nie została zakończona. Początkowo Doda została skazana na pół roku prac społecznych, później wyrok został zmieniony. Sprawa została umorzona a Rabczewska zażądała od dziennikarki miliona złotych zadośćuczynienia, za raka jakie rzekomo matka dostała po programie Szulim.

Doda w TVN dostała Bana i potwierdza, że do dziś nie została jeszcze ani razu zaproszona od czasu bójki.

W tle tej afery rozgrywał się dramat mojej rodziny. Widziałam łzy mojej matki, chorobę i straszne rzeczy, które działy się w moim domu. Mało mnie to bawiło – mówi.

Mam nadzieję, że osoby pracujące w telewizji wyciągnęły pewne wnioski, że będą już wiedzieć, iż są pewne tematy tabu i nie można się śmiać z czyjegoś chorego kręgosłupa, ludzi niepełnosprawnych, z ułomności, rodziców, z  rodziny – dodaje.

Pani Wanda Rabczewska na szczęście jest już zdrowa

1 Komentarz so far. Feel free to join this conversation.

  1. DR 5 stycznia 2017 w 10:40 - Reply

    Tak się zastanawiam za co ja tej Dody tak nie cierpię – kobietę znam jedynie ” z okienka” nic mi złego nie zrobiła, w wielu kwestiach mamy podobne poglądy, wychodziłoby na to, że powinna wzbudzać moją sympatię. Niestety, ma w sobie coś tak fałszywego i wrednego, że jak ją widzę i co najgorzej słyszę, to gdybym mogla, to podeszła bym i ją w łeb porządnie palnęła. Niczym ciężkim – jakimś periodykiem, torebką, kapciem – czymś co większej fizycznej krzywdy nie zrobi, ale dobitnie wyrazi mój sprzeciw przeciwko tej osobie. Nikt inny, oprócz polityków rzecz jasna, nie wzbudza we mnie takich zachcianek. Okropna jest ta Doda.

Napisz komentarz