Była synowa Lecha Wałęsy złapana na kradzieży!

Post z Sty 19 2017 - 9:00am napisany przez Redaktor

Kolejne niepokojące doniesienia w rodzinie byłego prezydenta

 Rodzina Wałęsów w ostatnim czasie ma sporo kłopotów. Latem ubiegłego roku został zatrzymany wnuk Lecha Wałęsy za pobicie kobiety. Córka Maria Wiktoria kilka razy wpakowała się w nietrafione firmy, wpadła w długi, które spłacał jej ojciec.

Kilka dni temu zmarł trzeci syn prezydenta Przemysław. Mężczyzna od lat i uzależniony był od alkoholu. Ukazuje się, że kolejny syna Sławomir także ma kłopoty. Jego była żona została przyłapana na kradzieży.

Do kradzieży doszło w galerii handlowej w Gdańsku. Kobieta chodziła tylko do ekskluzywnych butików. Ewelina połakomiła się na kurtkę warta po przecenie 999 złotych.

Mogę potwierdzić, że w ostatni czwartek w jednym ze sklepów w Galerii Bałtyckiej miało miejsce zdarzenie, w wyniku czego została zatrzymana jedna z klientek sklepu z podejrzeniem dotyczącym usiłowania kradzieży kurtki damskiej o wartości około 1000 zł. Jest to była żona jednego z synów Lecha Wałęsy. Kwestia usiłowania kradzieży została raczej wyeliminowana, ale jeszcze nie ma w tej sprawie decyzji, to jest do zweryfikowania. Sprawdzamy monitoring, weryfikujemy informacje. Czekamy na stanowisko sklepu.– zdradza w tabloidzie prokurator Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

Kiedy kobieta została przyłapana na gorącym uczynku, postanowiła zapłacić za kurtkę kartą. Wtedy właściciele wycofali oskarżenie. Policje jednak chce zbadać sprawę.

Nie przedstawiono jej zarzutów, gdyż strony doszły do porozumienia. 43-latka zapłaciła za uszkodzoną kurtkę, a właściciele sklepu wycofali oskarżenie. Zebrane materiały przekazaliśmy do prokuratury, która podejmie dalsze decyzje w tej sprawie – potwierdza Aleksandra Siewert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

 

Napisz komentarz