Beata Kozidrak w 2 miesiące zarobili MILION

Post z Sty 19 2017 - 5:00am napisany przez Redaktor

Lepiej zarabia sama niż z mężem

Beata Kozidrak w lipcu 2016 roku rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem a podczas rozwodu zadbała o prawa autorskie do prawie czterdziestoletniej twórczości. Pietras kierował kariera byłej już żony do końca roku ale od tego Beata pracuje tylko dla siebie.

Para co prawda utrzymuje przyjacielskie relacje ze względu na dzieci ale Pietras podobno liczy, że Beacie powinie się noga. Zależy mu  by nowa płyty Beaty nagrywana już bez jego udziału była niewypałem.

Po takich doniesieniach Kozidrak się zdenerwowała i trafiła z problemami serca do szpitala. Jak się później okazało, płyta nie tylko dobrze się sprzedaje ale znalazła się na trzecim miejscu listy polskiej przebojów OLiS.

Piosenkarka podniosła ceny za koncerty, każdy liczy sobie 60 tysięcy. Tylko w pierwszym kwartale Beata zagra 13 koncertów, zarobi 780 tysięcy złotych.

Beata chce postawić na bardziej intymny kontakt z fanami . Zamierza występować w kameralnych obiektach i śpiewać ballady. Będzie ubrana nie w kozaki i minispódniczki, tylko w długie suknie.- zdradza informator Fakt

Pójdziecie na koncert?

Napisz komentarz