Anna Mucha wyrzucona z teatru!

Post z Gru 19 2016 - 7:15am napisany przez Redaktor

Aktorka po raz kolejny położyła spektakl

Anna Mucha po raz kolejny położyła przedstawienie Single po japońsku. Przedstawienie miało być wystawione 8 października odwołano w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Bilety dość drogie bo aż 95 złotych jeden. Tymczasem spektakl odwołano bo Mucha znowu się rozchorowała. W sobotę nie pojawiła się w Teatrze i została zwolniona.

Produkcja zakończyła współpracę z Anną Muchą. Nie możemy ujawnić szczegółów, ale potwierdzamy, że umowę zakończono w wyniku konfliktu aktorki i produkcji. Coś poważnego musiało się wydarzyć, skoro aktorka została zwolniona przez producenta. Umowę z gwiazdą rozwiązano 10 grudnia, a nas o tym fakcie oraz o tym, że spektakl w Gorzowie trzeba odwołać, poinformowano dopiero 14 grudnia – mówi w rozmowie z „Super Expressem” przedstawiciel Agencji Artystycznej Monolit, zajmującej się dystrybucją spektaklu w Polsce.

– Przyjechaliśmy na miejsce, żeby przeprosić widzów i oddać pieniądze za bilety. Jesteśmy poważnymi ludźmi, szanujemy naszych widzów i chcemy z klasą wybrnąć z tej przykrej sytuacji – dodaje.

Agentka gwiazdy nie chciała komentować sprawy a tabloid dowiedział się, że Ance zamarzyła się podwyżka, jednak przeliczyła się.

Napisz komentarz