Anita Lipnicka ma problem z zajściem w ciążę

Post z Gru 22 2016 - 5:05am napisany przez Redaktor

Piosenkarka chciałaby zostać matką, ale… 

Anita Lipnicka wróciła na pierwsze strony tabloidów po tym jak ujawniła, że wzięła cichy ślub i nie chciała pokazać swojego nowego męża. Okazuje się, że jej mężem jest po raz kolejny zagraniczny gość, który nazywa się Mark Grey. Piosenkarka z mężem zamieszkała w Polsce.

Gwiazda wychowuje córkę, którą spłodziła z Johnem Porterem. Teraz chciałaby urodzić drugie dziecko. W zajściu w ciąże przeszkadza jej zobowiązanie wobec producenta muzycznego. Dlatego odłożyła macierzyństwo i postawiła na karierę.

Anita zobowiązała się, że w przyszłym roku wyda płytę. Początkowo miała ona wyjść już tej jesieni, ale spontaniczny ślub we wrześniu wywrócił wszystko do góry nogami.- twierdzi informator Faktu.

41-letnia Lipnicka chce dotrzymać słowa wobec producentów i fanów, wie że powrót na scenę w jej wieku mógłby być bardzo trudny po macierzyńskim, dlatego postanowiła odłożyć je na plan późniejszy..

Zobowiązała się w wytwórni, że tym razem na sto procent nagra materiał . Poza tym ma już zaplanowane koncerty i nie wyobraża sobie występów w ciąży.- dodaje źródło

Miejmy nadzieję, że zdąży jeszcze zostać matką.

1 Komentarz so far. Feel free to join this conversation.

  1. chłopak_z_nizin 22 grudnia 2016 w 14:47 - Reply

    Mogę pomóc happy W takich sprawach chętnie służę pomocą (usługa gratis).

Napisz komentarz