Angelina Jolie ma romans z Jaredem Leto?

Post z Lut 19 2017 - 10:00am napisany przez Redaktor

Znają się od wielu lat a teraz się połączyli

Angelina Jolie w ubiegłym roku złozyła papiery rozwodowe i ukryła się z dziećmi przed mediami. Aktorka wynajęła ochronę, nie pokazuje się publicznie. Pojawiają się informacje, że z jej zdrowiem psychicznym nie jest najlepiej a także, że przymierza się do kolejnej adopcji.

Amerykańskie media doszukują się jednak kolejnego partnera, bo to teraz najciekawszy temat, kto będzie partnerem gwiazdy. Podobno Angelina od dawna kochała się w Jared Leto. Było jej marzeniem by związać się z aktorem. Niektórzy już plotkują, że miłość się rozwija w najlepsze.

Zawsze między nimi iskrzyło. Teraz, kiedy Angie ma trudne dni, wydaje się, że Jared ją wspiera, a nawet pomógł jej wyjść z dołka – tabloid Stars, a serwis Hollywood Life dodaje: Aktorka zawsze podkochiwała się w Jaredzie, nawet wtedy, gdy wciąż była z Bradem Pittem.

Podobno kłótnie między Angelina a Bradem Pittem były głównie z powodu miłości Jolie do Leto. Angelina celowo wywoływała w Bradzie zazdrość.

Angelina i Brad przez lata kłócili się o Jareda. To on najbardziej zagrażał Bradowi . Brad zawsze czuł, że w kwestii Jareda nie może ufać żonie. Ona wiedziała, że Jared był czułym miejscem męża, więc jeśli tylko chciała go wkurzyć, podejmowała jego temat i opowiadała, jak bardzo lubi z nim pracować albo jaki jest utalentowany.- twierdziło „źródło” Hollywood Life

Jak donoszą serwisy, Jared miał skontaktować się z Angeliną, kiedy ta tylko złozyła papiery rozwodowe. Teraz spotykają się kiedy tylko mają okazje. Jolie opowiada koleżankom, że Jared traktuje ja jak prawdziwą kobietę, jest dobry a Jolie znów się przy  nim uśmiecha.

Ano Jolie ani jej rzecznik nie zabrali w sprawie słowa. Gossip Cop zapewnia, że to wszystko tylko ploteczki.

Napisz komentarz