Aneta Zając i Stefano Terrazzino mają romans?!

Post z mar 20 2014 - 8:05am napisany przez Asteria

aneta-stefanoOna wolna, on także

Aneta Zając w parze ze Stefano Terrazzino jest faworytka do wygrania Tańca z gwiazdami. Nie od dziś jest wiadomo, że taniec łączy często w pary. Plotkuje się, że Aneta Zając wpadła w oko Stefanowi. tancerz nie ukrywa, że od początku jest zachwycony aktorką.

Gdy zobaczyłem ją na liście do ‚Tańca z gwiazdami’ od razu pomyślałem, że to właśnie z nią chcę tańczyć. Czuję, że Aneta ma ukryty pazur i pokaże go. To kobieta zagadka, jestem jej coraz bardziej ciekawy. Ona jest dla mnie tajemniczą – zdradził „Na Żywo” tancerz.

Znajoma Anety twierdzi, że odkąd zaczęła brać udział w programie i treningach, zmieniła się. Potrafi cieszyć się z najmniejszej rzeczy, tego jej brakowało wcześniej.

Aneta wygląda kwitnąco! Od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem, ojcem jej synów, nie widziałam jej tak radosnej, emanującej seksapilem. Dzięki Stefano z osoby nieco przygaszonej, niepewnej swojej wartości, zmienia się w zmysłową kobietę. Na próbach z sali, gdzie ćwiczą, dochodzi śmiech. Innym parom zdarza się pokłócić, podnieść na siebie głos. Im nigdy. Czasem wyskakują razem na kawę albo lunch. Stali się sobie bliscy. Na parkiecie widać między nimi porozumienie dusz - wyznaje jej znajoma.

Stefano także szuka swojego miejsca na ziemi.

W mojej głowie zaczynają pojawiać się myśli dotyczące stabilizacji- wyznał nie dawno tancerz.

Jest romans?

— Asteria —

zajac

Napisz komentarz