Adele nigdy więcej nie wystąpi już na scenie!

Post z Mar 30 2017 - 2:00pm napisany przez Redaktor

Piosenkarka kończy trasę koncertową i już nigdy takiej więcej nie będzie miała

Kilka dni temu Adele zakończyła trasę koncertową „Adele Live”  promującą jej najnowszą płytę „25”. Gwiazda ostatni raz wystąpiła w Auckland, gdzie zebranym fanom zdradziła, że nigdy więcej nie pojedzie w trasę koncertową.

Nie lubię podróżować. Aplauz sprawia, że czuję się bezbronna. Nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek ruszę w trasę koncertową – powiedziała do fanów w Nowej Zelandii.  – Jedynym powodem, dla którego do tej pory koncertowałam, byliście wy. Nie jestem jednak pewna, czy nadaję się do jeżdżenia po świecie – dodała.

Adele  od 29 lutego ubiegłego roku dała ponad 100 koncertów, które przyniosły blisko 170 milionów dochodu. Wszystkie bilety na koncerty zostały wyprzedane. Gwiazda wystąpiła w Europie, Ameryce Północnej oraz Australii i Oceanii.

W ramach tournée „Adele Live” artystka będzie miała jeszcze cztery występy w rodzinnej Anglii. Na scenę powróci 28 czerwca, dając dwa koncerty dzień po dniu na Stadionie Wembley. 1 i 2 lipca da kolejne dwa show.

Adele zarobiła tyle, by przez wiele lat nie martwić się o dostanie życie. Nigdy wcześniej nie lubiła podróżować, dlatego jej trasa koncertowa była ogromnym zaskoczeniem.

Napisz komentarz